Wpis z mikrobloga

@terwer358: fakt, obciąganie figurze, przedstawiającej człowieka, który maskował dziesiątki przypadków pedofilii to nie tylko chrześcijanofobia. To ZBRODNIA. I na tej zbrodni powinni wszyscy się skupić (co czynią idealnie, hochsztaplerzy wiary i moralności) zamiast w końcu rozliczyć swojego, pożal się boże, narodowego świętego.
  • Odpowiedz
@rajet: im nie chodzi o konkretnego człowieka tylko o postać która jest dla Polaków ważna - JP2 oraz chrześcijaństwo czyli tradycyjne wartości bliskie Polakom. Kaczyński jako uosobienie nastrojów narodowościowych w społeczeństwie także jest celem szykan. To są działania polonofobiczne, na naszym własnym podwórku i nie można na taką mowę nienawiści pozwalać. Mam nadzieje, ze poniosą surowe konsekwencje tej nietolerancji i mowy nienawiści wzgledem polskiej kultury i religii chrześcijańskiej.
  • Odpowiedz
działania polonofobiczne


@terwer358: piękne XD
katolicyzm =/= polska.
Fakt, #!$%@?ć pedofilię. Tu chodzi o rację stanu. Nikt Wojtyle nie będzie bezkarnie obciągał! Bo wojtyła i pedofilia kleru to polska racja
  • Odpowiedz
bo nikt nie odważy się wystawić takowej w kraju, gdzie ciąga się ludzi po sądach za pisanie niewygodnej dla lewicy prawdy o islamie.


@kw401: Nawoływanie do mordu przez narodowców to żadne pisanie "niewygodnej prawdy". Nie ma w Polsce żadnego wyroku za obrazę Islamu (i mówiąc obraze Islamu mam na myślę obrazę Islamu, a nie typowe narodowe odzywki o kozojebcach i nawoływaniu do holokaustu).

Prawactwo wymyśliło sobie wroga i teraz sobie
  • Odpowiedz
@rajet Spróbujcie kiedyś zrobić sztukę w której obciagniecie mahomedowi który był pedofilem albo jakiemuś rabinowi który molestował małych chłopców w pejsach. Sztuka zniknęłaby szybciej niż światło po zgaszeniu żarówki a twórca poszedłby do pierdla za rasizm.
  • Odpowiedz
@terwer358: To się dokładnie nazywa chrystianofobia

@rajet:

ta, z tym, że obrażanie, które nazywa się islamofobią czy antysemityzmem, uderza w wiernych - nazywanie ich kozojebcami, żydostwem, zarazą itp. Obciąganie Wojtyle/Bogu to jednak uderzanie
  • Odpowiedz
@Damian1998: a widziałeś chociaż jednego w Polsce chrześcijanina? Bo ta dyskusja zaczęła się od tego, że Jezus to idiota skoro nakazuje nadstawianie drugiego policzka? Jak możecie żądać szacunku do wiary i boga, których sami w najmniejszym stopniu nie szanujecie?
Jesteście dumni z księży pedofilów i Jana Pawła II - ich największego obrońcy, ale Jezusem gardzicie, bo czegokolwiek od Was wymaga. Kościół daje Wam szansę bycia ch*** w zamian za kilka
  • Odpowiedz
@Wybroczyna: znaczy "nie nazywaj nikogo #!$%@? gnojem, tylko olej, ponieważ czynisz słusznie, to nie Twój problem, że źle Cię oceniają" - ale to z Seneki. Przeczytaj Senekę. Bo Jezus jest zbyt lewacki i antykatolicki.
Serio aby zinterpretować "Poczytaj mi mamo" potrzebujesz studiów teologicznych?
Jesteś chory i gdyby Bóg istniał, to by albo Cię uzdrowił, albo odebrał możliwość siania nienawiści w ramach "religii miłości". Jesteś niegodny nie tylko nazwania człowiekiem cywilizowanym,
  • Odpowiedz