Wpis z mikrobloga

" no siema, wracam z siłowni i jadę wyruchać swoją panienkę"

Nie ma w internetach i całym tym śmiesznym fit światku bardziej żałosnego i #!$%@?ącego typa niż ten oto wydziarany i spalony solarą pajac. Jak poczytałam te jego "motywacyjne" wypociny to złapałam się za głowę jak coś takiego może w ogóle kogokolwiek motywować.
Żenada.

#rakcontent #heheszki #mikrokoksy
zdupix - " no siema, wracam z siłowni i jadę wyruchać swoją panienkę" 

Nie ma w in...

źródło: comment_NdxdFBCaAO0Htq5t2XvXpnf8hfGloHmi.jpg

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
  • 5
@ethics od dłuższego czasu rzucają mi się w oczy Twoje posty i jesteś tak ograniczony umysłowo, że masakra... Najgorsza jest Twoja ignorancja i pewność swojej racji...
  • Odpowiedz
@ethics: xD nic dziwnego ze jesteś pisorem i homofobem, to definiuje idiotę który nie zna realiów ale mimo wszystko próbuje wmówić innym ze jest inaczej niż w rzeczywistości.
Blogerzy, youtuberzy żyją z tego i firmy się zabijają o to aby z nimi wspolpracować, jednorazowa reklama w postaci filmiku to KILKA tysięcy w przypadku ludzi do 500k, a powyżej to mówimy o kilkunastu/kilkusiedzieciu tysiącach. Gimnazjaliści, licealiści, studenci, ludzie do 26 roku
  • Odpowiedz
@ethics: ojj kolego przestań żyć w 1998 jest 2017 i wiem że to boli ale - TAK ktoś płaci tysiące złotych za profil ( za marke jaka stworzyli ) oglądany przez setki tysięcy ludzi... z samego youtuba maja kilkaset dolców : )
  • Odpowiedz
@wygrauam_internety @zdupix: Jak macie jakieś kompleksy to też sobie zróbcie sylikony... Jak można dawać #!$%@? o to, jak ktoś modyfikuje swoje ciało. Może się jeszcze do dziar dojebcie, bo jeszcze tego nie zrobiłyście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Może się jeszcze do dziar dojebcie, bo jeszcze tego nie zrobiłyście ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Akos: puchar to zajebista dziara, sam chciałbym taką mieć
  • Odpowiedz
Nie cierpię tego kółka fit wzajemnej adoracji.Kazdy taki STRONK ale bez dziennej dawki atencji za ich poświęcenie dla świata i zdrowego trybu u życia przy tym gdzie to jest ich praca. Pozatym są otwarci na krytykę a każdy negatywny komentarz to od razu hejt i płacz. Zakochane w sobie narcystyczne pipki.
Ehh jak dobrze że mam alergię na sport i jestem chudą #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Nova24: To sobie zrób ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Serio nie rozumiem jak można dawać #!$%@? o to kto jak wygląda. Rozumiem krytykę ich contentu, jeszcze zrozumiałbym krytykę sylwetki z racji tematyki kanału, ale czepianie się dziar, botoxu, sylikonów etc. jest niepoważne.
  • Odpowiedz
@Akos: ja tam nie rozumiem dziar i tak, hejtuje je ;) A inne rzeczy to #!$%@?, niech se robi cycki, ale niech potem nie mówi w filmiku, że chce żeby coś było naturalne xD blagam.
  • Odpowiedz
@Akos: Akurat te jego dziary wyglądają jakby były robione u jakiegoś seby na osiedlu w piwnicy i to wyglada u niego komicznie. Jakby chciał na siłę zrobić z siebie bad boya i pokazać jaki to z niego twardziel xd
Ogólnie dziary to trochę rak, zwłaszcza teraz ludzie nie myślą tylko robią je bo to jest modne.
  • Odpowiedz