Wpis z mikrobloga

" no siema, wracam z siłowni i jadę wyruchać swoją panienkę"

Nie ma w internetach i całym tym śmiesznym fit światku bardziej żałosnego i #!$%@?ącego typa niż ten oto wydziarany i spalony solarą pajac. Jak poczytałam te jego "motywacyjne" wypociny to złapałam się za głowę jak coś takiego może w ogóle kogokolwiek motywować.
Żenada.

#rakcontent #heheszki #mikrokoksy
zdupix - " no siema, wracam z siłowni i jadę wyruchać swoją panienkę" 

Nie ma w in...

źródło: comment_NdxdFBCaAO0Htq5t2XvXpnf8hfGloHmi.jpg

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cocklush: @ethics: dodam że go na instagramie i fb śledzi po 250k ludzi w dodatku rozpisuje diety i treningi myślę że na tym najwięcej zarabia plus jego znana dziewczyna która sponsoruje nie jedna firma a to już prosta droga do kupy hajsu i wolnego czasu który i tak spędzają na siłowni
  • Odpowiedz
@zdupix: jego laska to także ultra rak, wypisuje codziennie o tym jaką mega walką o lepszą siebie jest jej każdy kolejny dzień "codzienie lepsza" botox sztuczne cycki ale byłam kiedyś gruba bla bla bla
  • Odpowiedz
@zdupix: dlatego przyciąga przez swój styl bycia nastolatki, które widzą na jej przykladzie, że zrobione cycki itd są przepisem na lepsze zycie. instantrak
  • Odpowiedz
@Grzesiek1010: Nie no, przecież jak jest porobiony to na pewno się zna c'nie xD A powiedz tylko tym lemingom, że dupsko było bite, to ryk będzie jakby im ktoś wyruchał matkę na ich oczach xD Ludzie uwielbiają być robieni w #!$%@? IMO.
  • Odpowiedz
@ethics: paweł z dsm pisał o jakiejś ofercie, właśnie nie pamiętam z jakiej firmy, możliwe że trec, ale fundowali mu mieszkanie w polsce i pensje 4k zł? jakoś tak
  • Odpowiedz
@zdupix a mimo tego promujesz go bardziej( ͡° ʖ̯ ͡°) np ja pierwszy raz widze tego typa i mam go w dupie ale ktos inny moze poczytac jego #!$%@? wie co on tam pisze i stwierdzi ze jest fajny.
  • Odpowiedz
Nie ma w internetach i całym tym śmiesznym fit światku bardziej żałosnego i #!$%@?ącego typa niż ten oto wydziarany i spalony solarą pajac.


@zdupix: Jego "typiara" jest jeszcze bardziej #!$%@?ąca niż on xD A rozumu to tam za grosz.
  • Odpowiedz