Wpis z mikrobloga

" no siema, wracam z siłowni i jadę wyruchać swoją panienkę"

Nie ma w internetach i całym tym śmiesznym fit światku bardziej żałosnego i #!$%@?ącego typa niż ten oto wydziarany i spalony solarą pajac. Jak poczytałam te jego "motywacyjne" wypociny to złapałam się za głowę jak coś takiego może w ogóle kogokolwiek motywować.
Żenada.

#rakcontent #heheszki #mikrokoksy
zdupix - " no siema, wracam z siłowni i jadę wyruchać swoją panienkę" 

Nie ma w in...

źródło: comment_NdxdFBCaAO0Htq5t2XvXpnf8hfGloHmi.jpg

Pobierz
  • 103
@cocklush: no to mi wytłumacz jak oglądanie takiego #!$%@? przez gimnazjalistyki ma przynosić jakiś zysk? Sponsor mu jedynie za popularność białko w proszku przyśle i ciuszki aby reklamował. No nie chcesz mi powiedzieć, że można mieć z tego mieszkanie i nowe sportowe auto... Pare osób na youtube może obejrzy jego materiał to kasy z tego będzie miał na sterydy akurat.
@cocklush: nie dostaje kasy za sponsoring. On po prostu dostaje ich produkty w których się musi pokazywać i zachwalać. Nie ma z tego kasy. Dostaje białka i odżywki i ciuchy nic więcej. Szmatkami nie opłaci swojego Audi. A jego Ukrainka wystąpiła ale nie w reklamie a w jakimś projekcie na Youtube. Ciągle to za mało aby żyć na takim wysokim poziomie. A zasięg ma taki, że ogląda go może 1000 gimnazjalistek