Wpis z mikrobloga

Różowe co wolałybyście dostać od swojego faceta na #dzienkobiet zakładając że jego budżet wynosi 70 zł
#zwiazki

Co wolałybyście dostać?

  • 1 bukiet kwiatów za 35 zł + jakiś prezent za 35 zł 14.7% (33)
  • 1 duża róża za 8 zł + jakiś prezent za 62 zł 68.4% (154)
  • 1 duży bukiet kwiatów za 70 zł 16.9% (38)

Oddanych głosów: 225

  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ukryty22: ta opcja jest pod domyślnym "scrolluj dalej" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Instynkt: sam jestem ciekaw wyników ankiety, osobiście preferuję opcję nr 2 ze względu na staż: o kwiatku zawsze warto pamiętać, natomiast większą część kwoty przeznaczam na coś o czym różowa marzy (np. zmywarka...).
  • Odpowiedz
@Instynkt: patelnie grillowa ()

a na powaznie - przeciez to swieto symboliczne, wazniejsza jest sama pamiec, niz jakis wielki prezent...
jesli jednak koniecznie ktores z 3 z ankiety - lepiej na kwiatka jak najmniej, przeciez on zaraz padnie :P lepiej podejsc do tego praktycznie :P
  • Odpowiedz
@paulinaas w kolacji liczy sie smak ( ͡° ͜ʖ ͡°) trzeba uniec gotowac a to nie takie proste niewiadomo czy mirek ten umie gotowac a jajecznica chyba odpada ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@worldmaster: czytanie ze zrozumieniem jest przereklamowane. Wystawną kolację też się da za tyle zrobić, przecież jak się samemu robi to to jest dużo mniejszy koszt niż w restauracji, no chyba że ktoś jest ą ę mister fensi owoce morza kawior i lasery, zwyczajne jedzenie to nie dla mnie i mojego dziubeczka xD
  • Odpowiedz
@Wolowinka: 60 zł za obiad dla 2 osób w restauracji (a nie barze ze schabowym) - bez szans. I nie wiem co to ma wspólnego z byciem "snobem". Po prostu z takimi cenami nie urządzisz fajnego wnętrza, nie zatrudnisz dobrego kucharza, nie kupisz produktów wysokiej jakości itp.
  • Odpowiedz