Wpis z mikrobloga

Hermetyczne poczucie humoru na wykopie to jedne z najbardziej żenujących zjawisk społecznych jakie zaobserwowałem. Hehe usun konto hehe hora curka hehe pdk hehe elfik hehe kiermit serwerownia hehe tagi hehe sernik z rodzynkami hehe w stupki. Żeby w tym było COKOLWIEK śmiesznego, ale to wszystko bazuje na schemacie "smieszy mie, bo rozumie a niektórzy nie" #oswiadczenie #wykop #humor #humorobrazkowy
  • 32
  • Odpowiedz
@crystalmethh: ale #!$%@?. Każde towarzystwo ludzi, grupki na studiach, ziomki z dawnych lat, bazują w dużej mierze na hermetycznych żartach, tym bardziej gdy ich źródłem są wspomnienia.
  • Odpowiedz
  • 0
@Ukochany ile tu na wykopie jest ludzi? Z 20k?
Pisząc taki szit nie jesteś użytkownikiem, człowiekiem czy coś. Jesteś jedną dwudziestotysięczną częścią tej społeczności, echem.
  • Odpowiedz
  • 0
@Ukochany skąd ta skłonność do zamykania się w szufladzie? Jakiś brak akceptacji za młodu? Ludzie mają Cię za dziwaka i próbujesz być przeciętniakiem w jakiejkolwiek społeczności?
  • Odpowiedz
@crystalmethh: Nie. Jestem nadzwyczajny w swojej zwyczajności. A tak serio to po co się wyróżniać? Jeśli chcesz mieć prawdziwą władzę nie możesz być królem. Musisz być osobą która stoi za tronem i ciuchutko szepcze w ucho króla. To ona ma prawdziwą władzę. Więc po co mam się gdziekolwiek wybijać? Tu mi dobrze, lubię się pośmiać z suchych żartów, nie daje mi to absolutnie niczego, jednak dobrze jest czasem tak się
  • Odpowiedz