Wpis z mikrobloga

Hermetyczne poczucie humoru na wykopie to jedne z najbardziej żenujących zjawisk społecznych jakie zaobserwowałem. Hehe usun konto hehe hora curka hehe pdk hehe elfik hehe kiermit serwerownia hehe tagi hehe sernik z rodzynkami hehe w stupki. Żeby w tym było COKOLWIEK śmiesznego, ale to wszystko bazuje na schemacie "smieszy mie, bo rozumie a niektórzy nie" #oswiadczenie #wykop #humor #humorobrazkowy
  • 32
@crystalmethh: Jeśli jesteś albo byłaś kiedyś w "poważnym" związku, to powinnaś mieć świadomość, że wspólne wspomnienia są źródłem swoistego kodu, nieczytelnego dla osób, które nie znają wydarzeń, będących jego kanwą. To jest nie żadna filozofia, to nie jest specyfika Wykopu, to jest sposób, w jaki świat działa. Ale hurr durr jebnę gówno-postem, może atencja będzie.
Dodatkowo lubię udawać wioskowego przygłupa. W prawdziwym życiu także. Dlaczego?
Ponieważ w kontaktach międzyludzkich każdy mnie uważa za nieszkodliwego przygłupka. Przed takim nie trzeba się kryć, takiemu można wszystko powiedzieć bo i tak nic nie zrobi z tym. A jeśli czegoś nie wiesz/ nie umiesz to zawsze zrzucą to na karb twojej śmieszkowej głupoty. Więc wszystko obracaj w żart i się śmiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Ukochany:
@crystalmethh: to nie jest najgorsze. porażką jest czucie się mądrzejszymi od czarnych i kobietxDD. no super śmieszne żarty. ciekawe jaki procent z tego szamba jest faktycznie czarnym humorem, a ile leczeniem kompleksów
@crystalmethh: I to jest właśnie jedna z rzeczy dla której tu jestem. Właśnie to hermetyczne poczucie humoru. Wskaż mi inne miejsce w polskim internecie gdzie tyle ludzi łączy taka "wspólnota"