Wpis z mikrobloga

@wiktorek_pl: No takie jest moje zdanie. Odnoszę się do głosów typu "takiego piłkarza Ekstraklasa jeszcze nie widziała". Strzelił 2 bramki i ma 6 asyst. W tym czasie chociażby Radovic ma strzelonych 9 bramek i 8 asyst (ta sama drużyna, mniej rozegranych meczów), a wyżej wspomniany Wasiljew jeszcze więcej.
@wiktorek_pl: Dodaj jeszcze 5 XD to na pewno mnie przekonasz. Nie chodzi mi o same statystyki przecież, ale gadanie, że do piłkarz jakiego w lidze nie było to zwykłe nieporozumienie. Jakby tak było to by miał większy wpływ na drużynę, a na razie to wygląda tak, że jak drużynie idzie to jest ok, a jak nie idzie to on nie potrafi tego zmienić. Znacznie większy wpływ na grę i ma Radovic.
Najbardziej przereklamowany piłkarz w lidze. Nie mówię, że jest słaby, ale te zachwyty nad nim to lekka przesada.


@wiktorek_pl: Zobacz sobie co napisałem wyżej. A teraz mi wmawiasz, że piszę, że jest słaby. Napisałem, że jest przereklamowany, a już na pewno nie jest piłkarzem "jakiego nasza liga jeszcze nie widziała". Tylko tyle i aż tyle.