Wpis z mikrobloga

Co za festiwal #!$%@? pod znaleziskiem o polskim, czarnoskórym bokserze.

Proszę nie nazywać tego bambusa polakiem

To nie Polak.

No właśnie nie ma ścisłej definicji, więc niektórzy mogą uważać że polakiem jest tylko człowiek o białej skórze, posiadający polskich przodków kilka albo chociaż jedno pokolenie wstecz.


A tymczasem kim jest Izuagbe Ugonoh, o którym mowa w wykopalisku.

Izuagbe Ugonoh (ur. 2 listopada 1986 w Szczecinie) – polski pięściarz pochodzenia nigeryjskiego, mistrz Europy i świata amatorów w formule K-1, sześciokrotny mistrz Polski w kick-boxingu[2], a także aktor[3]. Od 2014 walczy w kategorii ciężkiej.
Jego rodzice przyjechali do Polski na studia. Jego siostrą jest Osuenhe (Osi), która wygrała czwartą edycję programu Top Model[4][5].
Dorastał na Żabiance w Gdańsku. Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku. Mówi o sobie, że jest „czarnoskórym Polakiem”, który z dumą reprezentuje Polskę[1].

Gratuluje #4konserwy poziomu.

Znalezisko, o którym mowa:

http://www.wykop.pl/link/3623101/comment/43517907/#comment-43517907

#neuropa #shitwykopsays
  • 46
  • Odpowiedz
@PatologiiZew: Masz wszystko przedstawione w zalinkowanym wpisie. Nie przenośmy tamtej dyskusji tu, bo nie ma sensu kopiować argumentów. Pewnie będziesz miał podobne jak osoby tam mówiące, że jest, a ja takie same jak tam, że nie.
  • Odpowiedz
@mopo Ponawiam. Możesz przekleić przecież. Może inaczej. Co twoim zdaniem decyduje o narodowosci? Język? Narodowość rodziców? Miejsce urodzenia? Poglądy? Obywatelstwo? Miejsce zamieszkania?
  • Odpowiedz
@Internet_the_explorer taki funfact mogę powiedzieć, że rozmawiałem kiedyś z jednym z gdańskich narodowców i opowiadał mi, że jak Izu był jeszcze nieznany, ale już wtedy miał chyba jakieś konkretne wyniki w kickboxingu to ten idiota narodowiec wraz z paroma swoimi kolegami(chyba ze czterech ich było w sumie), któregoś dnia coś tam go zaczepiali jakimiś rasistowskimi tekstami, ale Izu, porządny gość, po prostu to olał i ten koleś mi mówił, że dopiero
  • Odpowiedz
@mopo: Izu urodził się w Polsce, czuje się Polakiem, czuje się patriotą, zna historię Polski lepiej niż większość konserw, umie mówić po polsku lepiej niż większość konserw, ma większe zasługi w rozsławianiu Polski na świecie od większości konserw, ale jakieś młotki będą próbować sugerować, że jakiś typowy Seba, którego życiowym osiągnięciem jest wyżłobienie 10 Harnasi pod rząd, ma większe prawo czuć się Polakiem od Izu. Bo jest #!$%@? czarny. August
  • Odpowiedz
@PatologiiZew: @ration idealnie przedstawił złożoność problemu. Izu etnicznie NIE JEST Polakiem i nie próbuj się kłócić, bo będziesz robić kur** z nauki. Jest takie pojęcie jak 'Więzy krwi' i to jest podstawowy warunek otrzymania polskiego obywatelstwa.
Rozumiem, że teraz nie rasistowskie będzie jak będę się nazywał Polakiem polskiego pochodzenia? XD

Niczym się nie różnicie od Sebixów, bo pojęcia obywatelstwa jest dla Was tożsame z narodowością co jest bzdurą.

@
  • Odpowiedz
nie wrzucaj rasistów i konserwatystów do jednego wora. Tolerancja rasowa i religijna ma w Polsce najdłuższe tradycje w całej Europie.

@Damian1998: chyba miała, póki żyli u nas Żydzi
  • Odpowiedz
Proszę nie nazywać tego bambusa polakiem

To nie Polak.

No właśnie nie ma ścisłej definicji, więc niektórzy mogą uważać że polakiem jest tylko człowiek o białej skórze, posiadający polskich przodków kilka albo chociaż jedno pokolenie wstecz.

Gratuluje #4konserwy poziomu.


@Internet_the_explorer: to tak jakby po ospenie oceniać inteligencję neuropy. Mam o was niskie mniemanie, to prawda, ale nie przesadzajmy.
  • Odpowiedz
Jest takie pojęcie jak 'Więzy krwi' i to jest podstawowy warunek otrzymania polskiego obywatelstwae

@DodatnieUjemny: sam przytaczasz warunki. Jeśli nie jest to jedyny, i spełnia jakiś inny, to jak najbardziej jest polakiem.
  • Odpowiedz
Słaba próba rehabilitacji za popełniony wpis #

To wszystko ma ręce i nogi. Seks w małżeństwie zapobiega rozprzestrzenianiu chorób wenerycznych. W końcu polska szkoła będzie niosła wartości chrześcijańskie, na których Europa wyrosła i do których powinna wrócić.


@Zuldzin: akurat ten tekst nie potrzebuje aż takiej rehabilitacji, bo przynajmniej zdanie o chorobach wenerycznych jest prawdziwe. Najlepszym zabezpieczeniem przez tego typu chorobami jest uprawianie seksu tylko ze stałym i sprawdzonym partnerem.

Możesz
  • Odpowiedz
ty juz nie #!$%@?, bo dobrze wiesz o co tym mlotkom chodzi. Im sie nie podoba, ze jest czarny, a nie to jakiej jest narodowosci


@Internet_the_explorer: Tak. Doriabiaj sobie ideologie i czyjeś poglądy. Białych Ukraińców z polskim obywatelstwem też nie uważam za Polaków. Więc to ty chyba jesteś tu rasistą, jeżeli dla ciebie to tak ważny czynnik.
  • Odpowiedz