Wpis z mikrobloga

Od dłuższego czasu czuję mocną nieświeżość w ustach. Myję zęby codziennie dwa razy dziennie i używam płynu do ust nawet wybrałem się do dentysty i mam do zrobienia dwa zęby ale próchnica jest mała drobne kropki i już mam to od o wiele dłuższego czasu a problem pojawił się znacznie później. Nawet zacząłem żuć gumę ale pomaga to tylko na kilka minut. Nie wiem gdzie mógłbym udać się z tym problem, jakieś rady?

#medycyna #zdrowie
  • 14
@elcezet: Nigdy nie miałem badań pod kątem problemów z wątrobą, więc ciężko mi się określić
@Waspin: Spróbuję z tym specyfikiem. Ale jakoś nie odczuwam problemu z nieświeżym zapachem, raczej nieświeży posmak.
@alyszek: Mam problemy z żołądkiem, często mi się odbija i rzeczywiście mam problemy z przełykaniem, ciężej mi się przełyka nawet pijąc wodę. Miałem gastroskopię i jedynie jakieś zaczerwienienie w ujściu żołądka.
@luuzik: nieświeży oddech to objaw problemów z wątrobą lub żołądkiem - popraw dietę, zamiast napojów słodzonych i herbaty pij ziółka np. pokrzywę, skrzyp, krwawnik, rumianek - kombinuj, sprawdzaj co Ci najbardziej pomaga, z dietą podobnie - eliminuj pewne typy produktów inne wprowadzaj i zobacz po czym czujesz się lepiej.