Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#niebieskiepaski czy jest dla was problemem zrobić kobiecie dobrze dłonią? Moja druga połówka uważa, że nie będzie robić tego "z szacunku do mnie, bo nie jestem dziwką". Tylko seks z nim nie sprawia mi przyjemności, bo on dochodzi, a ja zostaję bez orgazmu (dobrze wie o tym, że nie dochodzę, mówiłam mu wprost). Nawet gdy proszę o to by zrobił mi dobrze samą ręką to nie chce.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wiem, czemu Ty się tutaj żalisz i pytasz nas o zdanie. To jest logiczne, że powinnaś go olać po prostu, już po pierwszym tekście o traktowaniu Cię jak szmatę. On Cię właśnie traktuje jak swoją dziwkę i to w negatywnym tego słowa znaczeniu. On Tobie nic a wielki Pan ludzki ma wymagania i żądania.

A Ty na pewno jesteś fajną, wartościową i piękną kobietą i nie zasługujesz na
  • Odpowiedz
czy jest dla was problemem zrobić kobiecie dobrze dłonią?


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie. Całkiem przyjemne to jest, a już szczególnie w stanie zakochania. No ale trzeba mieć technikę, trzeba mieć chemię, trzeba szanować potrzeby drugiej strony, trzeba mieć wszystko, a nie tylko rachu ciachu i do piachu. Ale przede wszystkim samemu trzeba lubić to robić.

Moja druga połówka uważa, że nie będzie robić tego "z szacunku do mnie, bo nie jestem
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Tak jak wyżej napisałem, i z nim zerwała - mogę tylko ogólnikowo pomimo że to dłuższa historia. Początki podobne, później przeszło do tego że dla niego to obrzydliwe. Oczywiście sam twierdził że to wszystko jej wina, a z nim jest wszystko ok.

Nawet jeśli to nie w tym rzecz, to na Twoim miejscu posłuchałbym tego co inni tutaj napisali i nie męczył się z nim dłużej.
  • Odpowiedz