Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#niebieskiepaski czy jest dla was problemem zrobić kobiecie dobrze dłonią? Moja druga połówka uważa, że nie będzie robić tego "z szacunku do mnie, bo nie jestem dziwką". Tylko seks z nim nie sprawia mi przyjemności, bo on dochodzi, a ja zostaję bez orgazmu (dobrze wie o tym, że nie dochodzę, mówiłam mu wprost). Nawet gdy proszę o to by zrobił mi dobrze samą ręką to nie chce.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NaćpanyHultaj: Ale loda to pewnie chętnie przyjmie i to obowiązkowo z połykiem c'nie xD? Gość albo leci w #!$%@?, albo jest jakiś upośledzony. Dla mnie może delikatnym problemem zawsze było to, że każda kobieta z którą byłem potrzebowała z 10 minut spokojnie, by dojść przy zabawie łechtaczką. Nie powiem, czasem przedramię odpada, ale NIGDY nie olałem partnerki. Czy to w grze wstępnej, czy po seksie, każdy miał po orgazmie.

Zaakceptował: Asterling
  • Odpowiedz
OP: @InfinityM: @pokey: Do seksu oralnego z jego strony nawet nie było podejścia, a mi jest głupio, bo dzisiaj dosłownie błagałam o to, żeby "pomógł" mi dojść, bo byłam cholernie rozpalona. Jak powiedział, że nie, bo nie jestem dziwką i on mnie traktuje serio(ciągle ta sama wymówka) to ze łzami w oczach wyszłam do łazienki i tam płakałam, bo mam tego dość.
@AnonimoweMirkoWyznania: fghjkl: Obrazilłby
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak rzeczywiście nie zarutka to dziewczyno szanuj się, bo to wygląda na typowe "łobuz kocha mocniej", za takie coś to powinien po mordzie dostać od ciebie. Jak on ciebie nie szanuje i ma w dupie twoje potrzeby i jeszcze doprowadza cie do płaczu, to po #!$%@? z nim jesteś lol?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: OPko, może ja jestem głupi, może przewrażliwiony, ale gdyby dziewczyna na siłę przyciskała mi głowę do swojej patelni a mi nawet nie chciała dotknąć knagi (z tak gównianego i wydumanego powodu), to zwyczajnie bym ją rzucił. Seks jest spoiwem związku i jedną z jego płaszczyzn. Również tutaj trzeba iść na kompromisy i dbać o partnera. A jeszcze po olaniu moich próśb by pomogła mi dojść...nie wyobrażam sobie związku z
  • Odpowiedz