Wpis z mikrobloga

@seta1991: Co roku od premiery G2, z ktorego wciaz korzystam, czekam na premiere nowego flagowca od LG z nadzieja, ze to moze ten i gdy juz wszystko zapowiada sie topowo okazuje sie, ze topowe nie jest. LG.
@seta1991: ta, ale od flagowca wymaga się, by miał wszystko, co najlepsze. Chyba, że 835 ma być niewypałem, tak, jak to było z 810 i LG o tym wie.
@TSoprano: źródło? Poza tym, Samsung produkuje też procesory dla Apple'a i wiele innych rzeczy, dla wielu innych firm. Dlaczego więc miałby robić coś takiego?
@TSoprano: nie będę wyłączał adblocka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Niemniej, dlaczego Samsung miałby stosować taką praktykę? Przecież sporą część zysków czerpie właśnie z produkcji komponentów dla innych firm + większość modeli jest na Exynosie, którego to Samsung promuje w pierwszej kolejności oraz najbardziej skupia się na optymalizacji modeli pod ten właśnie soc
@seta1991: to będzie dziwny rok ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Zielonka_atakuje: The report claims that an unnamed industry insider who has knowledge of the G6 made this statement on the down-low. Samsung will get first crack at the Snapdragon 835, and only after the GS8 is launched will the chip be available in sufficient quantities for other OEMs to build phones around it. As we pointed out when the 835 was announced, Samsung is the only manufacturing partner for the Snapdragon
@Zielonka_atakuje: Prawda, tyle tego wychodzi ze ciezko sie polapac w wszystkim, a najgorsze ze czesc sprzetu nie odroznia sie od innych niczmy. Tu akurat przemawia do mnie aparat i ekran
Ale i tak ciekaw jestem czy pokarza dzis P10 i jakies fajne nowe Moto
@seta1991: Ja czekałem specjalnie z zakupem do ukazania się LG G6 i szczerze mówiąc to jakoś nie porwał mnie, chociaż akurat procek jest wystarczający. Nie wiem czy czekać, na S8 czy brać S7.