Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem 100% hetero mężczyzną ( ͡ ͜ʖ ͡). Jak patrzylibyście na kogoś takiego kto pomalowałby sobie paznokcie na czarno? Chcę to zrobić głównie z tego względu, że dosyć spoko to wygląda. Teoretycznie mam #!$%@? w to co myślą inni, ale wiadomo czasami lepiej nie przesadzać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 17
@Kwagga: A jeśli ci powiem, że nie podobają mi się wymalowane paznokcie także u kobiet, to też mam problem ze swoją seksualnością, czy już tylko wyrażam swoją opinię?
a kogo to obchodzi co robisz ze swoimi paznokciami? byle byś nie dorzucał fragmentów swoich paznokci bez pozwolenia innym do jedzenia.


@AsiaNaprawia: Oho, przedstawiciel kultury "nie znasz, nie oceniaj". Nikogo to nie obchodzi, co nie zmienia faktu, że będzie oceniany według tych paznokci, zupełnie tak, jakby narysował flamastrem motylka na czole, albo założył bluzę z napisem "Tylko Buk morze mnie osondzać". A robienie coś tylko dla "#!$%@? norm kulturowych" jest takim