Wpis z mikrobloga

byłem dzisiaj na zakupach z różowym. w pewnym momencie minęła nas dwójka osób - młody ziomek (jakieś 17-18 lat) i jakaś jego koleżanka. rzucił do niej tylko "spojrzysz na mnie?" takim dziwnym, proszącym głosem.

aż mi się #!$%@? przypomniały czasy gimnazjum - uganianie się za jakimiś głupimi #!$%@?, znoszenie ich fochów i podwalanie się, żeby łaskawie któraś zwróciła na mnie uwagę.

mam nadzieję, że chłop przejrzy niedługo na oczy i dostrzeże, że nie warto bawić się w jakieś pasywnoagresywne gierki. bo trochę go jednak szkoda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#oswiadczeniezdupy #zwiazki
  • 10
@Volt224: #pdk

@Kwagga: gimnazjum najgorsze. mogłem patrzeć się godzinami na babkę która miała to nieszczęście, że mi się spodobała. zauroczenie #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

dobrze, że godność straciło się w gimnazjum, a nie teraz. przypomniało mi się jak w listopadzie, w deszczu zapierdzielałem z prezentem do 'przyjaciółki' (to było takie friendzone że o #!$%@?) bo miała urodziny. dowiedziałem się, że w sumie to by mnie
@Volt224: Pozdro Dla Kumatych. też mi to trochę zajęło xD

@Kwagga: zapytałem tak niby w przypadkowej rozmowie o czym marzy. a że cwana była, bo i manipulowała mną dobrze, to od razu zwęszyła, że to na prezent. chciała być cwana i sprawić, żeby mnie zatkało to powiedziała, że chce czerwone ferrari. no to kupiłem jej czerwone ferrari.

a tak naprawdę to był resorak czerwonego ferrari i to nie byle jaki.