Wpis z mikrobloga

Nie próbować rozwiązywać kobiet za pomocą logiki. Po prostu słowo logika nie ma sensu jeśli użyte względem kobiety. To tak jakby próbować opisać efekty tunelowania czy nadprzewodnictwo za pomocą fizyki klasycznej. Po prostu trzeba innego, a w naszym wypadku nowego, narzędzia do tego.
@Wednee: Nie próbować rozwiązywać mężczyzn za pomocą logiki. Po prostu słowo logika nie ma sensu jeśli użyte względem mężczyzny. To tak jakby próbować opisać efekty tunelowania czy nadprzewodnictwo za pomocą fizyki klasycznej. Po prostu trzeba innego, a w naszym wypadku nowego, narzędzia do tego.
@Wednee:

nowego narzędzia

XD
Ludzie muszą się dogadywać od kilku tysięcy lat, ewolucja to okres setek tysięcy lat.
Nie, nie trzeba nowych narzędzi. Trzeba po prostu nie być głupią, zarozumiałą cipą albo durnym, zadufanym #!$%@?.
@cynamonowa nie zgodzę by ten opis dobrze odnosił się do mężczyzn. Nawet głupie sebixy kierują się pewnymi regułami, zasadami, które, choć głupie często, można próbować zrozumieć.
Kobiety natomiast w swoim zachowaniu maja dużo nielogicznych czynników. Np. Płakanie na każdą okazję, możliwość obrażania się o każdą rzecz ale wybiórczo, tzn że dziś może się obrazi jak zrobię coś ale jutro by się już nie obraziła. Ogólnie można to podciągnąć pod wahania nastroju. I
@SPGM1903 to nie wystarcza. Nawet bardzo w porządku dziewczyny mają w sobie ten element, który ciężko jest zrozumieć. W końcu coś nas różni, kobiety i mężczyzn, i to jest właśnie ta niestosowalność kobiecych zachowań do logiki;)

Chyba za serio mój wpis wzięliście. Nie próbuje być nowym Freudem czy innym spece, takie sobie o, pogaduchy ;p
@Wednee: ależ oczywiście, że hormony to tłumaczą. Weź sobie przez jakiś czas zażywaj coś hormonalnego (oczywiście nie rób tego, tylko ironia, zresztą za 40 lat poziom hormonów i w twoim organizmie się zmniejszy i zobaczysz jak się zaczniesz zaokrąglać, nabierać piersi itd.) i zobacz jak się będziesz zachowywał. Hormony mają ogromny wpływ na funkcjonowanie u ludzi. Sama jak mam wahania hormonalne to widzę, że płaczę bez powodu - czasem mam tego
@cynamonowa hormony są przyczyną tych zachowań ale ich nie tłumaczą. Bo ja widzę że ona sobie dziś popłakuje cały dzień, np bo nie ma leginsów do ubrania, I nawet jeśli wiem że to hormony... To czemu płacze z powodu leginsów???!
A Z obrażaniem się facetów prawda. Ale wynika z tego że facet, może nie super inteligętnie, ale konsekwentnie trzyma się swoich zasad, jakiegoś tam honoru (jedna z męskich wad xd) i nie