Wpis z mikrobloga

@Wednee: skoro przyczyna nie tłumaczy czegoś, to ja nie wiem co tłumaczy. #logikawykopowegostuleja Nie wiem skąd Ty wytrzasnąłeś Karynę co płacze, że nie ma legginsów, ale chyba nie płacze na serio tylko próbuje na tobie wymusić ich zakup, jeśli się jeszcze nie kapnąłeś :D:D:D:D:D To nie ma nic wspólnego z hormonami, tylko z manipulacją i wysoką inteligencją ;-)
Normalni faceci nie mają problemów z kobietami i na odwrót,
  • Odpowiedz
  • 0
@cynamonowa przyczyna nie tłumaczy nic. Daje poszlaki do zrozumienia zjawiska ale nie jest jego wytłumaczeniem. Podłączam komputer do prądy, komputer się włącza. Przyczyna-skutek. Jak działa komputer?
Może zbyt ogólny przykład ale mam nadzieję, że zrozumiesz.

Kobietom się wydaje, że manipulują facetem i on tego nie widzi. Nie. Jestem ze swoją 7 lat dlatego że jest dużo, dużo lepsza od wszystkich innych które poznałem. I z charakteru i z wyglądu. Ale o leginsy, że zapomniała wziąć ze sobą, to płakała. Kobiety nie pozbawisz takich odruchów. I to nie są problemy facetów z kobietami itd tylko próby zrozumienia. Jak zaakceptuje rzeczywistość taką, jaką jest, porzucę chęć zrozumienia niektórych zachowań, to nie będę miał z tym problemu. Wynika stąd, że pojęcie problemu jest pojęciem względnym.
Definicja normalnego faceta też jest względna. Czy normalny jest koleś który chodzi raz w tygodniu z kumplami zalać się i ledwo wraca do domu? Czy jest normalny koleś który chodzi co tydzień na stulejka party x-wing fighters czy inne warcrafty? Czy oni są względem siebie normalni? Pytania bez odpowiedzi, gdyż każda jest zła i każda dobra.
Po prostu dyskusja na temat kto i co jest normalne nie ma
  • Odpowiedz
@Wednee: jeśli znalazłeś sobie kobietę, która płacze o brak leginsów i to jest najlepsza jaką znalazłeś, to nie wiem czy śmiać się, czy płakać, czy gratulować. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kolejny twój brak logiki "przyczyna nie tłumaczy nic". No chyba nie...( ͡° ͜ʖ ͡°)
Normą jest nazywane to co dotyczy większości ludzi, anormalne, chorobowe, to co występuje tylko u niektórych i przeszkadza w jakiś sposób w funkcjonowaniu.

Sens ma zapytanie czemu dużo kobiecych zachowań nie
c.....a - @Wednee: jeśli znalazłeś sobie kobietę, która płacze o brak leginsów i to j...

źródło: comment_cbXB6utH2j8rZyyI4IJahk0XPJnne3f5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Wednee: aaa jeszcze przypomniała mi się anegdota jednej z moich ulubionych pisarek, opowiadała o facecie, który został poproszony o zrobienie herbaty - dorosły facet, powiedział, że nie umie. Mimo to za namową poszedł zrobić, wlał wodę do garnka, włożył torebkę i zaczął gotować. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy to znaczy, że wszyscy faceci nie umieją gotować, zrobić herbaty, są upośledzeni i zrobiliby coś takiego? Pewnie pisarka,
  • Odpowiedz
@Narkan: ona myślała że ją chcesz okłamać, powinieneś być świadomy że kobiety mają bardziej #!$%@? w społeczeństwie z rozwojem ekspresją i zadowoleniem ze swojej inteligencji, a ty powieneś to wrażliwie, empatycznie rozumieć i otoczyć jej umysł opieką, zapewnić jej intelekualności poczucie bezpieczeństwa, aby mogła zakwitnąć, a przez ciebie się boi że coś źle rozumie. nie dziwie się że się obraziła
  • Odpowiedz