Wpis z mikrobloga

  • 4
@kamilowski, musiałeś być ślepy, że nie zauważyłeś, że coś złego dzieje się w związku. Na tyle ślepy, że różowy zerwał z tobą przez k---a SMS-a xD Przyznając się w nim do zdrady. W jej oczach musiałeś być zerem.

O ile nie zazdroszczę ci sytuacji, to jak w ogóle można było do tego doprowadzić?
  • Odpowiedz
@kamilowski: normalnie i kulturalnie napisała co miała napisać, przeprosiła. Nie widzę w tym nic złego. No tak, ale trzeba się wypłakać i napisać, że różowepaski są złe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@kamilowski zacznijmy festiwal s----------a jaka to kobieta jest zła i kiepska, fakt szukanie naokoło to chujnia ale widać, że odpisała miło i grzecznie to jednak wrzuciłeś to na mirko się pożalić jak najgorsza p---a...

2/10 bo odpisałem
  • Odpowiedz
To, że związek może się nie udać, kiedy ktoś dalej nie otrząsnął się z poprzedniego - bywa. Ale załatwianie sprawy w ten sposób jest co najmniej niehonorowe. Można inaczej.

No i co, normalnie Ci napisała bez żadnych wymówek, ja szanuje

ale suka no nie? Bez serca kogoś trzymać jako opcję rezerwową? Za to powinno być więzienie.


normalnie i kulturalnie napisała co miała napisać, przeprosiła. Nie widzę w tym nic złego. No tak, ale trzeba się wypłakać i napisać, że różowepaski są złe ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@uczalka: okej, jeżeli byliście w związku to okej, tak należało to załatwić i szanuję. Z mojego punktu widzenia i z tego co jest tu zamieszczone OP nie był w związku z tą różową. Napisała, że nie chce z nim dalej utrzymywać kontaktu bo wraca do byłego. Mi to bardziej wygląda na relacje typu cumpel do wypłakania, który wie za dużo, albo cumpel do pocieszania (( ͡º ͜ʖ͡
  • Odpowiedz
@ArekJ: Zrywanie kontaktu ze zwykłym kumplem z powodu powrotu do byłego wydaje mi się tak absurdalne, że w ogóle nie przyszło mi to do głowy. :/ To tak też ludzie robią? o_0 Nie chce mi się to jakoś ułożyć w żadną logiczną całość.
  • Odpowiedz
@uczalka: były może być zazdrosny a jej to odpowiada, albo to nie był zwykły kumpel ( ͡º ͜ʖ͡º) ale chłopak też nie ;)
Zgadzamy się na pewno w tym, że można to zrobić w lepszy sposób niż przez SMS'a.
No i myślę, że też w tym, że jakakolwiek to była znajomość lepiej ją zakończyć niż żeby jedna strona była nieszczęśliwa a druga pozornie szczęśliwa przez
  • Odpowiedz
@uczalka:

Niestety zdarzyło mi się złamać komuś serce i wrócić do byłego (...) Jeśli kogoś ciekawi, co było dalej, to spróbowałam faktycznie wrócić do byłego, ale rzeka nie była już tą samą rzeką, więc ostatecznie nic z tego nie wyszło, chociaż i on mnie dalej kochał.


Innymi słowy, pożonglowałaś sobie uczuciami dwóch facetów tylko przez to, że wydawało Ci się, że coś do nich czujesz, zostawiając po sobie dosłownie uczuciową pożogę. Wydaje mi się, że nie pomogłaś opowi w obaleniu jego
  • Odpowiedz
  • 7
@pmache

jest takie przyslowie - nie wchodzi sie dwa razy do tej samej rzeki.

I większość ludzi nie wie, co ono oznacza. A chodzi w nim o to, że rzeka nigdy nie będzie już taka sama.
  • Odpowiedz
@kamilowski "wróciliśmy do sobie " jakby związek był wyjściem do sklepu i jak zapomnisz cukru to wracasz, szkoda strzępić ryja, nie ma sie co z koniem kopać, posiedź nad tym jeszcze jakis czas a potem rusz dalej z doświadczeniem ze takim dziewczyną nie warto poświęcać więcej czasu, bo mają swój świat i tylko szukają lekkiej odskoczni na chwilkę. Trzymaj się :)
  • Odpowiedz