Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wynajmuje mieszkanie, typowa prosta kawalerka we Wrocławiu, jakies 32m2 moze wiecej. Mam 24, za niedlugo 25 lat i płace jakieś 1200zł za wszystko a w zimie ze 100zł więcej.
Ogólnie nie jest źle, problem w tym że to wciąz kawalerka. Wchodze do mieszkania a tam odrazu sypialnia z aneksem kuchennym więc powoli zaczyna mnie to irytować, brakuje mi osobnego pokoju do spania.

Przeprowadzka nie jest jakimś duzym problemu bo mam ku temu możliwości finansowe, ale ja z reguły jestem bardzo oszczędny i poki mieszkam sam nie potrzebuje niczego lepszego i drozszego szczegolnie ze prawie caly dzien spedzam poza domem. Na dodatek teraz jak sobie przeglądam oferty to znalezienie czegos rozsadnego do 1900zł za wszystko to jest jakiś żart.

Niektórzy nie potrafią tego zrozumieć w tym dziewczyny z którymi się spotykam ostatnimi czasy, z częscią z nich zerwałem kontakt. W ostatnich 6 miesiącach umowilem sie z 6 pannami. Tylko jednej z nich nie przeszkadzało to w jaki sposób żyje, każda inna odrazu miała jakieś ale, wytykując wszystko dookoła palcami. Zaprosiłem raz kumpli na popijawe i każdy cieszył morde z tego fajnego małego mieszkanka.
Czy to normalne czy po prostu trafiam na jakieś księżniczki które oceniają człowieka po tym w jaki sposób prowadzi życie? Czy zaproszenie dziewczyny do kawalerki to wogole dobry pomysł?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 33
@pietryna123:
zależy od rozkładu. Widzialem takie gdzie faktycznie nie było sensu drugiego pokoju, a widziałem takie że wyglądało to zajebiście i nijak nie dałoby się zrobić z tego 1 pokoju
kibel 6-8m^2 przy takiej wielkosci mieszkania to nie wiem czy gdziekolwiek widziałem
Xd: Serio mają o to pretensje?!
Ja mieszkam w krakowie. Żeby wynająć sensowna kawalerkę musiałbym wydać min 1500 zł. Mimo że bardzo dobrze zarabiam to wynajmuję pokój za 700 zł. Dzięki temu zaoszczędzilem na tym ponad 40 k przez ponad 4 lata. Teraz kupuję swoje dosyć duże mieszkanie, między innymi dzięki temu rozwiązaniu.

Zaakceptował: Asterling