Wpis z mikrobloga

Trochę się boję, bo już wczoraj coś wrzucałam, a dziś znów następny kawałek https://instaud.io/MFI - The Falling, kolejny track do soundtracka mojego opowiadanka, które ma już bite 4 strony (!!!) i 4 utwory LOL. I wszystkie 4 powstały w zasadzie w ciągu ostatniego tygodnia, nigdy tak nie miałam!. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#muzykaelektroniczna #tworzeniemuzyki #soundtrack #xandramuzykuje <- obserwuj/czarnolistuj wedle życzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wołam na wszelki wypadek "nie anty fanów" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co złego to nie ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Obserwator_z_ramienia_ONZ @lubie-sernik @michal_szn @psychiatrist @Bezdet @VegaClaw @Noipocomito @kostniczka @tekon @kartofeel @siteman @hopsztos @Zdzisiu1 @stsgol @yewyaw @Ciupciak @NEYTR909 @MisPluszowyZWadaWymowy @Awerege @pol_1 @Howea @mozkitt @silwek @ecikowaty @daver1 @Pan_Terror @cofko @VoltageControlled @discusdistrict @mateoaka @Oktawiusz @orfan @kowzan @Glorian @mroczne_knowania @trisek @koxok @karambola @bkwas @ZasilaczKomputerowy @fruktoza @Rottweill @pestis @Blaskun @Gimbazjon303 @Detonator:
  • 30