Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak znalezc kolegow? Dobija mnie juz to piwniczenie i #samotnosc
Moi obecni koledzy w wiekszosci sa juz na smyczy jakiegos rozowego i spotkac sie z nimi to miesiac umawiania sie, a pozniej "cos im wypada" i odwoluja.
Jestem raczej typem introwertyka i nie potrzebuje atencji 100 razy w tygodniu... Posiedziec i pogadac raz na 2 tygodnie to nie jest chyba jakis wysilek i narzucanie sie...
Probowalem brac udzial w wykopiwo ale to bylo gorsze doswiadczenie niz jakis spontaniczna rozmowa z sebkami pod remiza. Jakas dynamiczna grupka kiszaca sie we wlasnym sosie i nie zwracajaca na reszte prawie kompletnie uwagi. Zle sie zreszta czuje w grupie kilkunastu obcych osob. Mecze sie, jestem rozproszony i nie wiem kompletnie jak przejac inicjatywe. W mniejszym gronie albo juz wsrod znajomych jest mi o wiele latwiej.
Mam juz nawet tak porabane pomysly zeby odblokowac sobie na #tinder szukanie facetow i wrzucic jakiegos do friendzone ()


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: ludolfina98
  • 22
@Sad_Statue:

Jedyne co mogę polecić, to być pozytywnie nastawionym do innych ludzi i dawanie im szansy, czy to w pracy, czy na uczelni. Ja przykładowo niby miałem bardzo spoko kontakt z ludźmi w pracy, ale zaproszony dzieś na piwo czy na planszówki odmawiałem, bo nie lubię siedzieć w gronie osób, gdzie większości ludzie nie znam, ale powoli się przełamuję.


Jestem pozytywnie nastawiony do ludzi i raczej nie unikałem spotkań. Nie było
@vateras131: Mądrze prawisz, ciężko mi cokolwiek dodać poza tym żebyś się trzymał. Bo nawet będąc samotnym w tym kraju i na tym świecie, życie jest cudem. Warto szukać pozytywów i próbować poznawać ludzi (na większości się sparzysz, ale i tak warto dla tych paru prawdziwych). I jeśli Ci się uda znaleźć czas między obowiązkami na przyjemne pierdoły (najlepiej sport) to: raz że poczujesz się lepiej, a dwa że zwiększysz swoją szansę