Wpis z mikrobloga

@Wiri: i co z tego, jak to w środku będzie nadal stary, śmierdzący kapciem dom po babci. Śmieszne są takie "modernizacje" co położy się styropian+tynk i już hoho fantastyczny dom. A w środku trzeba pewnie zainwestować drugie tyle albo i więcej, żeby to nie była wewnętrzna rudera (o ile remont taki jest w ogóle wykonalny)
  • Odpowiedz
@realizta: na ligocie też jest takie osiedle (przy Piotrowicach, może to już nawet na tej dzielnicy). Mają parter i piętro ale mieszkania normalne. Strasznie dziwnie towygląda .
  • Odpowiedz
@Wiri: oceniam bo parę takich książek "przeczytałem". Swego czasu pracowałem przy ociepleniach. Robiłem i nowe budynki, ale większość to była stare, już -dziesięcioletnie budynki, w których po prostu "czuć" starość, wykonanie fatalne, żeby tam pion złapać to też trzeba się postarać, stare okna itd. Ale po ociepleniu, z daleka, dla sąsiada widać, że dom jak ta lala! a tak na prawdę to gówno w papierku i tyle
  • Odpowiedz
@bastianbastiante: ale to jest paskudne nie dość że okolica szara to zaprojektowali szarą bryłę bez wyrazu(smutne) dodatkowo te jedne okienko nad salonem(?) wygląda jak jakieś więzienie no i ta modna swego czasu aranżacja wnętrz typu kolaż zbiór paru zdjęć wklejonych do PS na szybko no bo trza było pewnie na "szybko". Jestem tego świadom że jakieś 3-4 lata temu była moda na sześciany i to jest wzorcowy przykład takiego projektu
  • Odpowiedz