Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki taka sytuacja. Mam 26 lat i niedawno poznalem dziewczyne, ktora UWAGA, ma 27 lat a wiec jest rok starsza, jest moja pierwsza zarowno w lozku jak i w ogole w #zwiazki. Swietnie sie komponujemy jezeli chodzi o charakter, nad wygladem oboje musimy popracowac (takie nasze wspolne postanowienie noworoczne). Jeszcze w sumie nie jestesmy oficjalnie para ale to raczej kwestia dni. Niestety ja zaczynam miec watpliwosci, w ktore wpedzil mnie moj kumpel ruchacz a wiec osoba z autorytetem w tych sprawach. Chodzi o to, ze jachcialbym tak 10 lat jeszcze pozyc na luzie, pocieszyc sie zyciem z dziewczyna, bo nie dane mi bylo tego zrobic wtedy gdy wiekszosc natomiast ona pewnie za pare lat bedzie chciala rodzic dziecko bo chce je miec. Powinienem w to brnac czy szukac mlodszej? #rozowepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 16
AluminiowaWybranka:

Typowy stulej-przegryw. Przez 26 lat zadna cie nie chciala, a teraz bez problemu znajdziesz sobie mlodsza , z ktora bedziesz cieszyl sie zyciem? Tak, rzuc ja, bo jestes mentalnym przegrywem i pouzywaj sobie na laskach z jpg marszczac freda.

Jakbyście dawały dupy takim jak OP gdy miał on 18-20 lat, to potem gdy chciałybyście się ustatkować nie miałybyście problemów. A tak to OP się nie wyszalał i cię zdradzi. Oby
RudyJegomość: Tak po 30-tce, max do 32 włączy się baby mode ON extreme edition.
Musisz zadać sobie jedno zajebiście ważne pytanie: co chcesz w życiu robić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ogólnie poznałeś babkę i już na 100% wiesz że za 5 lat dalej będziecie razem... XD

Dobra ale do rzeczy... Prawdziwa miłość daje Ci stabilność i poczucie bezpieczeństwa - nie ma nic lepszego. Pukanie losowych lasek jest
@AnonimoweMirkoWyznania: dzieki za przywolanie. Klasyczny przyklad starego prawika co znalazl rozowego, zaznal segzow i teraz chce wiecej. No coz, to naturalna kolej rzeczy, stracilo sie tyle lat to chce sie je odzyskac. Znalazl rozowego starszego od siebie, jasnym jest wiec, ze niebawem pojawic sie kwestia dzieci, slubu etc. A OP chcialby po prostu poszalec. Dlatego prosze rozowe, aby przestaly dawac gowno rady starym prawikom. Szkodzie za rowno im, jak i sobie.