Wpis z mikrobloga

Hej Mirki,

żonie kończy się umowa z Orange i zastanawia się nad przeniesieniem numeru. Do tej pory płaciła ok 50/60 zł i miała nielimietowane rozmowy i chyba 1 GB internetu, którego było zazwyczaj za mało.

Co teraz proponujecie?

Orange proponuje 35 zł za niellimitowane rozmowy na kom i stac, nielimitowane smsy i mmsy i 8 gb za 35 zł bez telefonu (nowy telefon niepotrzebny). Czy polecacie jakieś lepsze oferty?

BTW Żona ma Nokię Lumię z simlockiem od Orange :D Można to jakoś łatwo zdjąć w razie przeniesienia numeru?

#telekomunikacja #telefony #gsm #orange #tmobile #plus #njumobile #play
  • 10
@mar9990 Orange free na kartę. Co miesiąc automatyczna aktywacja za 30pln w tym darmowe połączenia/SMS i 10GB więc taniej niż abo czy jak u kolegi wyżej @uppss
Oboje z różową korzystamy.
Ponoć t mobile ma jeszcze coś podobnego.
@mar9990: Proponujemy sprawdzenie oferty przygotowaną przez sklep internetowy. Ewentualnie wyślij do nas zgłoszenie po zalogowaniu na Mój Orange - zakładka „zgłoś sprawę”. W treści możesz przedstawić swoje oczekiwania - oddzwonimy z ofertą. Pamiętaj, że do kontaktu telefonicznego potrzebujemy Twojej zgody na kontakty marketingowe (opcja do sprawdzenia na Mój Orange -> Informacje->Moje dane->Zgody).
@mar9990: Jak żonie się kończy, to tobie pewnie też wkrótce.

Rozważ: http://www.njumobile.pl/oferta/nju-z-rachunkiem jak nie chcesz się bawić w doładowania
39zł za no limit głos, mms, sms i 13gb internetu.
Drugi numer (swój) dołączasz do jej numeru za 9zł/mc.

Dzięki czemu macie dwa numery za 48zł, 24zł za numer.
Oprócz tego będąc w nju orange daje bonusy za staż:
po 6mc macie 26gb internetu
po 12mc macie 32,5gb internetu
po 24mc macie
@mar9990: taniej jest w nju. Też orange, ale taniej.
Teoretycznie karta z nju powinna działać a jak nie to za zdjęcie simlocka pewnie będą chcieli kasę (co z tego co pamiętam w przypadku os fizycznych podpada pod zainteresowania uokik)
@Patryk: Niestety, nie podpada. Generalnie, UKE się to nie podoba, ale nic z tym nie zrobią.

@mar9990: Zdjąć simlocka możesz zawsze, ale koszt to 77 zł (w orżnąć) ( ͡° ͜ʖ ͡°)