Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, pomocy. Trzeci dzień remontu łazienki, a już problemy. Ekipa twierdzi, że nie zrobi pod prysznicem wnęk - półeczek, bo będą się zalewać wodą i przecieknie ściana. Ja takie rozwiązanie widziałam w internecie, w telewizji. Wydaje się być dość standardowe w nowoczesnych łazienkach. Kupiliśmy już prysznic w oparciu o taką koncepcję i nie chcę jej zmieniać. Czy to jest faktycznie takie niewykonalne i ryzykowne, czy mam niekompetentną ekipę? #budownictwo #budujzwykopem #remontujzwykopem #remont #pytanie
  • 46
Folia w płynie pod, dobrze położone płytki i fugi i będzie ok. Lekki spad tak aby woda szła w stronę do prysznica a nie do ściany. Fachowcom się nie chce po prostu bo trochę więcej pracy
@biurwa: Nie słuchaj tych prawie wszystkich ekspertów wypokowych. Objaśniam wnęki nie zawsze da się zrobić wszystko zależy od tego jakiego rodzaju jest ściana w której miałyby być te wnęki. To po pierwsze. Po drugie jeśli nie byłaś umówiona z ekipą wcześniej na te wnęki to musisz powiększyć budżet na ekipę. Jak jesteś dociekliwa to napiszę więcej.