Wpis z mikrobloga

@Kick_Ass: jeżdzę w ich ciuchach któryś rok. Tzn w kurtce. Inna sprawa, ze kupiłem jakiś testowy model z cordury, który teraz kosztuje (zestaw) około 2k. Taki adventure. Te tańsze modele są z jakiegoś innego materiału i mogą być mniej wytrzymałe. Generalnie tanio i dobrze. Ja mam o nich dobre zdanie.
Można się targować, można trafić coś mega tanio, można sobie "poprawić" ubranie w ich szwalni lub uszyć na miarę.
IMO super
@Kick_Ass: Ret Net ma mega stylówę, ale jest wykonany z meshowego fluo - co oznacza, że między innymi nie nadaje się zbytnio do motocykli typu naked (klata ma siateczkowe dziurki i w połączeniu z jasnymi barwami, będzie ciężka w utrzymaniu). Mam gdzieś jeszcze w mojej moto-garderobie RetBike Fit i jest mega, szczególnie na chłodnie dni - podpinka mega ciepła, aczkolwiek koreańska membrana Reissa pozostawia wiele do życzenia przy obfitych opadach.
Generalnie
@blant rat net to raczej do Seca stream BYM porownal,ale ta aero źle nie wygląda. Duża ilość kieszeni,propsuje. Jakieś wrażenia z użytkowania tego modelu aero?