Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Liczył ktoś ile kosztuje miesięcznie posiadanie dziewczyny? No wiecie, wyjścia gdzieś, drobne prezenciki itp. Zastanawiam się czy to się wogóle opłaca.
#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 104
@AnonimoweMirkoWyznania: Zależy czy rasowa, a jeśli tak to jakiej rasy. Takie mieszańce bez rodowodu dość tanio, zwłaszcza jak w razie czego uśpisz, a nie będziesz inwestował w kosztowne leczenie. Najdroższe są suki rasowe, z rodowodem - od razu będzie wymagać lepszej karmy, warto z taką suką się wybrać na trening albo na wystawę co jakiś czas. Jak długowłosa to dolicz drogie kosmetyki i fryzjera.
@AnonimoweMirkoWyznania:
Bardzo dużo zależy od sytuacji.
Jesteś studentem i ona też? - mało
Dobrze zarabiasz a ona jest studentką? - dużo
I nie chodzi o sponsoring ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po prostu jak na przykład wychodziłem ze studentką do restauracji, to nawet bym nie pomyślał aby miała się dokładać gdy dla mnie to małe pieniądze, a ona żyje za kieszonkowe od rodziców.
@AnonimoweMirkoWyznania Ogólnie można żyć jak rururururkowce i mieć od groma zachowanego hajsu, ale celem życia nie jest przeżycie. Wolę bawić się dobrze i mieć kasy na styk niż kitrać ją po kątach siedząc w domu. Jeśli wszystko przeliczasz na pieniądze to pusta i #!$%@? warta z Ciebie istota.
OP: > Jak już na starcie zamierzasz być portfelem dla dziewczyny to raczej dużo
@emcter: No właśnie nie zamierzam być

lol, rozpatrując wszystko w kwestii pieniędzy nigdy nie będziesz szczęśliwy.

@agent_resistance: Owszem, ale głupio ciągle chodzić na spacery bo nie ma się kasy na wyjście do dobrej restauracji. Wspólne gotowanie może być fajne, naleśniki nie są drogie, a i tak coś jeść trzeba. Gorzej jak będziesz chciał ją gdzieś
RóżowaKreatura: ktos wyzej napisal "znajdz partnerke" i ma duzo plusow, oklamal Cie

znalezienie partnerki nic nie daje bo w ciagu 2-3lat kobieta bedzie naciskac na slub by wlasnie poczuc sie pewnie a jak nie to odejdzie, mam juz 40tke i przezylem to w cholere razy :) ale bez bolu bo wiedzialem jak dzialaja kobiety

koszty utrzymania

- dodatkowo za media 100zl jak masz duzy dom to musisz np wiecej hajsowac w