Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak zemścić się na byłej już dziewczynie? 5 lat razem, ślub w kwietniu, wszystko pozapłacane, głównie z mojej kieszeni, wdrażany kredyt na mieszkanie i #!$%@? przychodzi wielki pocieszyciel z pracy, któremu ona się zwierza i wykorzystuje tą sytuację i robi się bolec na boku. On wczoraj dostał po mordzie, a co z nią? Cała noc nie przespana, tyle nerwów w głowie...

#zwiazki #rozowepaski #zdrada #bolecnaboku #slub

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 85
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja #!$%@?, skąd się wzięło to bicie bolca na boku? On nie jest niczemu winny, nie zdradził (a przynajmniej nie Ciebie), wręcz powinieneś mu podziękować, że ukazał że Twoja niedoszła jest puszczalska teraz, a nie po ślubie i dwójce dzieci ;)
  • Odpowiedz
dżefo: przestać się zachowywać jak przykry mały samczyk beta i zająć własnym życiem, wyjść do ludzi, iść pobiegać.

bijąc gościa za to, że miałeś narzeczoną #!$%@?ę udowodniłeś jakim idiotą jesteś, wystarczy Ci już.

Zaakceptował: sokytsinolop

  • Odpowiedz
@Instynkt: a to jego związek? On powinien być wierny? Co mnie obchodzą cudze związki, nieznajomych ludzi. Poza tym zawsze znajdziesz kogoś chętnego na sexy, więc jak masz niewierną partnerkę, to cóż - już przegrałeś
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nigdy nie zrozumiem napieprzania innych gości za to, że panna dała dupy. Jakby co to jej sie by należało. Jak to mówią jak suka nie da pies nie weźmie. Jednak nie warto zniżać się do poziomu takich szmat.
  • Odpowiedz
  • 17
@n3xo nigdy nie byłem w takiej sytuacji, ale jeśli gość wiedział albo nawet i znał chłopaka, który został zdradzony?
Sam znam przypadek gdzie facet specjalnie poderwał dziewczynę znajomego i się z nią przespał tylko dlatego, żeby zrobić na złość temu drugiemu.
  • Odpowiedz
@maniek_: Nawet jeśli, specjalnie to zrobił to z tym typem się nie związałem a z dziewczyną i to ona ponosi odpowiedzialność. Nie bronie takiego zachowania bo nie jest honorowe ale po mordzie jest tak samo słabe jak wyrywanie czyiś dziewczyn. Z takimi przypadki to jak z gównem szkoda się babrać i zniżać do tego poziomu.
  • Odpowiedz
@piachu
@n3xo spójrzcie na to nie od strony "sprawiedliwości" tylko pdychologii. Ludzie pod wpływem stresu potrzebują wyładować złe emocje poprzez wysiłek fizyczny. Jednemu pomaga bieganie, inny rąbie drewno, a bohater historii wybrał spuszczenie #!$%@?. Szansa na jakiekolwiek konsekwencje znikoma, złość skanalizowana.
  • Odpowiedz
@n3xo tylko wtedy całe jego rodzina, współpracownicy, znajomi dowiadują się o tym, że facet jest rozbijaczem małżeństw. Jeśli środowisko gościa nie jest libertyńskie, to IMO zgłaszanie sprawy jest strzałem w kolano.
  • Odpowiedz
@Shanny: Dziękuję że jako kobieta rozjaśniasz niedoświadczonym niebieskim jak lepiej rozumieć świat i czynić go lepszym. Może więcej takich ruchów z obu stron i świat stanie się powoli bardziej przyjemny a manipulatorzy i manipulatorki sami będą gnić w samotności.
  • Odpowiedz