Wpis z mikrobloga

Ale się #!$%@?, matka mojej różowej mnie nie lubi bo uwaga, jeżdżę do niej czasami autobusem a u niej jeździmy jej autem po okolicy, gdzie ja płacę praktycznie za wszystko, kino, restauracja, kawa, jedzenie no #!$%@? wszystko. Najśmieszniejsze jest to, że po prostu wolę kasę która bym wydał na paliwo przeznaczyć na nią, autobus w dwie strony kosztuje mnie 60zl paliwo 300...to jakieś #!$%@?...rozowa stoi po mojej stronie i mnie rozumie...według jej mamy to facet powinien jeździć a nie niby "wykorzystywać" swoją dziewczynę.. Uciekać?

#logikarozowychpaskow #zwiazki #tesciowa
  • 80
  • Odpowiedz
  • 4
@luc_paw I ja mam takie samo podejście tylko moja różowa szału dostaje, daliśmy sobie miesiąc na udobruchanie matki w sensie będę do niej jeździł tylko fura teraz, nie jest to dla mnie znaczący wydatek ale sam fakt puszczania tysiąca złotych miesięcznie na paliwo jest po prostu dla mnie bez sensu...
  • Odpowiedz
  • 4
@wuju84 Spontanicznie ostatnio kupiłem nam wycieczkę do Barcelony ale dla jej matki to za mało, różowa do mojej firmy wprowadziłem i zarabia sobie pieniądze ale to też #!$%@? mało...
  • Odpowiedz
@Pirat_Brodacz: Ignoruj jej matkę i już.
Jak dziewczyna jest po twojej stronie w tej kwestii i nie daje się manipulować matce to znaczy, że jest dobrze.

Matka pewnie naoglądała się filmów typu "50 debilizmów Greya" i chciałaby by jej córcia wyszła za milionera albo miliardera.
  • Odpowiedz
  • 5
@wuju84 A o co może chodzić w tym przypadku, co to za różnica czy jeździmy jej samochodem czy moim? Jasne, że chodzi o pieniądze, pewnie jej matka myśli, że ja finansowo wykorzystuje. Ma uprzedzenia po jej ostatnim facecie co zerowal na mojej różowej parę lat.
  • Odpowiedz
@Pirat_Brodacz: wiesz co rozwiązało moje problemy z mamą? Wyprowadzka.
Serio. Kiedyś ciągłe fochy, niebieski musiał się też swoje nasłuchać. Awantury o wszystko, pretensje.
Wyprowadziłam się, mama obraziła się na trochę, ale obecnie mam z nią najlepszy kontakt w życiu a i niebieskiego też jakoś polubiła.
  • Odpowiedz
@Pirat_Brodacz: Matki mają swoje specyficzne spojrzenie, wiem jak u mojej to działa, za bardzo się czasami przejmuje, a gdy jej to powiem, to mówi, że brakuje mi doświadczenia życiowego( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pirat_Brodacz: jeżeli jest po twojej stronie i jest racjonalna to spoko

gorzej jeżeli matka jej doradza we wszystkim a ta się słucha to masz #!$%@?... jak będziecie mieć jakiś kryzys w związku to nie wyrobisz...
  • Odpowiedz