Wpis z mikrobloga

Podsumowanie minionego tygodnia w #cyclinggame

Wyścigi wygrywali:

- Tour of Oman - @cult_of_luna
- Vuelta a Andalucia - @mateusz754 (12 w całej grze)
- Volta ao Algarve - @mateusz754
- Tour du Haut Var - @Ostatni_Piwniczanin (co to znowu za usuwanie konta!? ( ͡° ͜ʖ ͡°))

Klasyfikacje w locie:

- World Tour (2/36) - tu się nic nie zmieniło bo nie było wyścigów - @schrodingerscat - 20pkt przewagi nad @fraser1664 (tu tylko worldtourowe generalki i klasyki, bez etapów liczymy)
- Generalka WT (czołówka) - tu się nic nie zmieniło bo nie było wyścigów - 17 @mateusz754 , 90 @schrodingerscat , 175 @Ostatni_Piwniczanin

Ranking główny:

9 @Ostatni_Piwniczanin (-2)
80 @mateusz754 (+38)
107 @cult_of_luna (+37)
151 @puchacz22 (-67)
187 @Ejszyn (-51)
192 @Pierre_Billotte (-21)
237 @schrodingerscat (+74)
298 @Eestel (+85)

---------------------------------------------------------

NEXT WEEK:

Jednodniówki
- Omloop Het Nieuwsblad
- Omloop Het Nieuwsblad (WE - wyścig babeczek)
- Classic Sud Ardèche
- Royal Bernard Drome Classic
- Spar - Omloop van het Hageland (WE - wyścig babeczek)
- Kuurne-Bruxelles-Kuurne

Etapówki
- Abu Dhabi Tour (4 etapy)
- Tour La Provence (3 etapy)
- Volta ao Alentejo (5 etapów)
- zaczniemy Tour de Langkawi (5 z 8 etapów)

------------------------------------------------------------

Licznik zwycięstw:

5,5 - @Ostatni_Piwniczanin (+1)
5 - @cult_of_luna (+1)
3 - @mateusz754 (+2)
2,5 - @puchacz22
2 - @schrodingerscat
2 - @Eestel
1 - @Ejszyn
1 - @Pierre_Billotte

Licznik achievementów:
1 - @mateusz754 (zwycięstwo dnia)

Wołam jeszcze @demoos @DerMirker @fraser1664 @piotreks19
  • 7
@Ejszyn: powiem Ci tak - w tym momencie mamy po ok 3500-4000pkt, poprzedni sezon kończyliśmy z +30tys pkt. Dopiero ok. 10% sezonu uleciało. Tak jak zawsze powtarzam, w zeszłym sezonie dobijałem się do setki do kwietnia, a skończyłem 29. Także wszystko przed nami :)
@schrodingerscat: przy okazji, ja od jutra do czwartku w delegacji - jakbyś:
- widział że coś się znaczącego zmieniło w startlistach we Francji (właśnie wytypowałem GC i 2 etapy na czuja)
- widział że w Portugalii dodali startlisty
- widział że coś się w Malezji pozmieniało (ktoś odpadł z trendów)
To daj pliz znać :) To skoryguję to i owo. No i Alentejo będę musiał jakoś obstawić od zera...
@cult_of_luna: mi się nie udał ten tydzień, najbardziej żal Omanu, bo chyba na kilku etapach nie zdążyłem rano zmienić typów postawionych przed wyścigiem, a wieczorem nie mam do tego głowy. Ale na pewno nie tylko Oman jest powodem obsuwy w generalce, bo 3 z 4 wyścigów skończyłem w 5 setce. Oby ten tydzień był lepszy - apropos, nie mogę nigdzie znaleźć profili na Langkawi.
@puchacz22: też nie mam jeszcze, wiem że pierwszy etap płaski i drugi górzysty (po samych mapach widać). Szukałem na oficjalnej stronie i na oficjalnym fb. Dziwne bo w zeszłym roku o ile pamiętam nie było problemu z profilami w Malezji.