Wpis z mikrobloga

@s0ma: Nie wiem co niektórzy widzą w tym, aby na siłę robić z Polaków morderców. Były przypadki patologiczne (np. Bury), no ale to jakiś margines zachowań w stosunku do ogółu Polaków. Niemcy, Francuzi, Litwini czy inni Ukraińcy mają sporo więcej za uszami, a sami robią przekaz jacy to oni dobrzy byli i ogólnie poszkodowani przez jakiś nazistów.
@s0ma:
@Partyzant91: Chciałem tylko pokazać, że jest inny punkt widzenia. Jak było naprawdę? Nie wiem, za bardzo mnie to też nie obchodzi i nie mam zamiaru tego dociekać i czuć się w jakimś stopniu za to winny jak niektórzy by chcieli, jak i o inne zbrodnie dokonane przez rodaków. Dodałem to jako ciekawostkę.
Wiem, że nie jesteśmy idealnym narodem bo tu mieszkam co powoduje, że wiem jak #!$%@? charakterem mogą
naród, w którym były zbrodnicze jednostki( jak w każdym),


@PrzemekMistrz: no spoko, skrociles moj komentarsz do kilku slow. jak ma sie dalsza czesc Twoich wypocin do tego co napisalam nie mam pojecia. bo nigdzie o Niemcach nie pisalam. co do obrzygiwania, to wlasnie tak nazwalabym okreslanie innych "Polactwem"
znakomitego historyka


@PrzemekMistrz: jest popularyzatorem historii nie historykiem z wykształcenia. Śmieszy że na Wykopie aby podeprzeć "swoje wątpliwości" uciekacie się do wąskiego kółeczka typu Jerzy Nowak Chodakiewicz i inni ale jak temat opisywali polscy historycy i prawnicy w oparciu o ekspertyzy policyjne to tego już nie ma.