Wpis z mikrobloga

Z cyklu: "Na wykopie nie ma mizoandrii".

Pamiętajcie drogie dzieci, p-----c ze strony kobiet wobec mężczyzn nie istnieje, a jak już się jakiś przypadek zdarzy, to jest to zawsze wina mężczyzny. XDDDDDD

Przecież kobiety to takie święte anioły, które nikogo w życiu by nie skrzywdziły.

A to, że dostałem raz liścia za nic, od jakiejś n-------j lambadziary na imprezie, to mi się uroiło, bo przecież takie sytuacje nie istnieją ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#shitwykopsays #rakcontent #stulejacontent #logikaniebieskichpaskow #bekazpodludzi
T.....5 - Z cyklu: "Na wykopie nie ma mizoandrii". 

Pamiętajcie drogie dzieci, p--...

źródło: comment_mYtPfbj2OSuqhuGQ5gvHnl70kgqrpYIO.jpg

Pobierz
  • 132
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tical25: .

...A swoją drogą szybko przeszłaś od pisania bzdur, że żadna kobieta nie jest w stanie zaatakować bez powodu mężczyzny, do przypieprzania się do mnie i zrównywania mnie z patusami atakującymi ludzi bez powodu.

Wskaz mi gdzie Cie nazwalam patusem bo sobie nie przypominam.

....kij mnie obchodzi twoje zdanie.Normalny mężczyzna nigdy nie pozwalał się bić bezkarnie po twarzy i nie udawał po takim czymś, że nic się
  • Odpowiedz
Słuchaj, masz żal o ten wypadek, że jakaś randomowa laska do Ciebie podeszła i odwinęła Ci z otwartej w twarz.


@TaoHosts: patologiczne zachowanie godne sebixa z Pragi Północ, to "wypadek" XDDDD pisz mi więcej białorycerski stulejarzu, dawno się tak nie uśmiałem.

Ale co to ma do przemocy domowej? Bo o tym rozmawialiśmy w poprzednim
  • Odpowiedz
@MINDGAME: Nie próbuje przypodobać tylko ma dojrzałe myślenie i spojrzenie na niektóre kwestie. A niestety społeczność tutaj jest jaka jest i każdego kto ma normalne podejście do życia, gnoją na potęgę i myślą, że swoją postawą "Samiec Alfa" przypodobają się komukolwiek ;) To tyle ode mnie, pozdrawiam ;)
  • Odpowiedz
Wskaz mi gdzie Cie nazwalam patusem bo sobie nie przypominam


@guuaradia: zrównałaś mnie z patologiczną kobietą, a nie nazwałaś mnie patusem. Naucz się czytać.

Tu sie zgadzam, ze nie pozwoli sie bic po twarzy, ale tez wychowany i posiadajacy jakies wzorce nie bedzie sie znizal do czyjegos poziomu i reagowal
  • Odpowiedz
@Yssuna: Gdzie jest to dojrzale spojrzenie na niektóre kwestie. Przecież twierdzi, że p-----c w drugą stronę nie istnieje. Parę dni temu na głównej byl program w którym nad facetem znecala się jego żona, a publika w programie się śmiała. Sorry, ale nie wierzę w jego dojrzałość, a szczególnie nie uwierzę kolesiowi, który w wieku 13 lat stracił prawictwo.
  • Odpowiedz
Nie próbuje przypodobać tylko ma dojrzałe myślenie i spojrzenie na niektóre kwestie.


@Yssuna: czy ty właśnie dojrzałym myśleniem nazwałaś zwyczajne kłamstwa, mówiące, że nie istnieje p-----c ze strony kobiet wobec mężczyzn, a jak jakaś kobieta jednak uderzy mężczyznę, to znaczy, że na pewno na to zasłużył?

A niestety społeczność tutaj jest jaka jest i każdego kto ma normalne podejście do
  • Odpowiedz
@MINDGAME: Ja piszę o wielu innych kwestiach, a nie o tej którą przedstawił autor tego wpisu, a Ty bazujesz tylko na tym co ktoś wklei ;) Rozmawiałeś z nim kiedykolwiek na pw? Wiesz jakie ma zdanie w innych kwestiach?
@Tical25: Nauka czytania za zrozumieniem się kłania, nie pisałam o tym co wkleiłeś, a o wielu innych jego wypowiedziach. Patrząc na Twoje wypowiedzi to jedyne co potrafisz to obrażać
  • Odpowiedz
@Tical25: stary, smutno się czyta komentarze do tego wpisu. Ale to tylko potwierdza że na tym portalu siedzą głównie osoby z zaniżonym poczuciem własnym wartości którym nie przeszkadza poniżanie się, ba, oni myślą ze jak to będą robić w śmieszny sposób to zaimponują innym :/
  • Odpowiedz
@Yssuna: Jestem tu parę miesięcy, więc konsekwencją tego jest czytanie co ma do powiedzenia w innych tematach. Gość musi być mocno skrzywiony, przez doświadczenia jakie miał w dziecinstwie. Kiedys przecież zalił się że nie ma dziewczyny. Nie znam go, ale coś w nim musiało peknac. A bazuje na tym co ktoś wklei, bo to jest główny temat. Nie gadamy tutaj przeciez o polityce, o kwiatkach, temat jest narzucony. -.-
  • Odpowiedz
@MINDGAME: Mocno skrzywiony xD Hahahaha no nie mogę xD A co jest dla Ciebie normą, powiedz mi? Normą jest obrażanie każdej kobiety i traktowanie jak ścierki? Normą jest żądanie seksu od kobiety bo według większości tutaj, od tego ona jest? Bo wiem, że taka "norma" na tym portalu istnieje, a jak ktoś jest inny i traktuje innych z szacunkiem to już jest...ekhm skrzywiony xD
  • Odpowiedz
Dlaczego nie można patrzeć na sprawy obiektywnie, bez popadania w skrajności?

Dlaczego te tematy są tak bardzo nie na miejscu, że podjęcie ich od razu stawia człowieka w pozycji s--------a, agresora i c--j wie kogo?

Czy są tylko dwie opcje: albo jesteś białorycerzem, albo s---------m? Naprawdę nie ma nic pomiędzy?
  • Odpowiedz
@Yssuna: A co to ma do tematu? Szacunek kobietom należy się, tak samo jak mężczyznom. Wspólczuje ci, że bierzesz ten portal na poważnie. A czemu mnie atakujesz tak w ogóle, czy ja traktuje kobiety jak ścierki, czy ja obrażam kobiety, czy ja zadam seksu od kogoś. On nie traktuje innych z szacunkiem jak tylko rozowe, sam napisał że lubi wywoływać ból d--y u niebieskich. Większość co napisałaś to chyba nie
  • Odpowiedz
@Yssuna: Lepiej, tak napisać niż przyznać się do błędu co nie? Sama pokazujesz, że do mnie nie masz szacunku. Dyskusje z tobą uznaje za zakończoną.
  • Odpowiedz