Wpis z mikrobloga

Z cyklu: "Na wykopie nie ma mizoandrii".

Pamiętajcie drogie dzieci, przemoc ze strony kobiet wobec mężczyzn nie istnieje, a jak już się jakiś przypadek zdarzy, to jest to zawsze wina mężczyzny. XDDDDDD

Przecież kobiety to takie święte anioły, które nikogo w życiu by nie skrzywdziły.

A to, że dostałem raz liścia za nic, od jakiejś #!$%@? lambadziary na imprezie, to mi się uroiło, bo przecież takie sytuacje nie istnieją ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#shitwykopsays #rakcontent #stulejacontent #logikaniebieskichpaskow #bekazpodludzi
Pobierz T.....5 - Z cyklu: "Na wykopie nie ma mizoandrii". 

Pamiętajcie drogie dzieci, prz...
źródło: comment_mYtPfbj2OSuqhuGQ5gvHnl70kgqrpYIO.jpg
  • 132
@bdil:

a może po prostu dostał w ryj za nic? nieee oczywiście, że takiej opcji nie ma


To jest nic innego jak choroba psychiczna.

Dostać w ryłko możesz od każdego na ulicy bez powodu, niezależnie od płci.
A jak dochodzi do takiego aktu, to osoba atakująca nie jest normalna i powinna się leczyć psychiatrycznie.

proszę już sie zaczyna "nie powodzi się im w życiu prywatnym" za każdym #!$%@? razem xD


Rychło
może po prostu wystarczy być normalnym człowiekiem a nie patusem?


@duskhorizon: powiedz to tej lasce, co podeszła do mnie i uderzyła bez powodu.

No ale tak, to moja wina, że zostałem uderzony bez powodu. Moja wina, bo jestem patusem, do którego może przyjść ten cudowny i niewinny anioł jakim jest kobieta i go #!$%@?ć po twarzy XDDD

Przecież tu nie ma żadnej mizoandrii i stulejarze nie obwiniają faceta za całe
Połowa ludzi na tym portalu ma zapędy mizoginistyczne tylko i wyłącznie dlatego, że nie powodzi im się w życiu prywatnym.


@TaoHosts: druga połowa ma zapędy mizoandryczne, bo myślą, że jak się poniżą, pisząc oczywiste brednie na temat płci męskiej, a kobiety wywyższą do rangi świętych aniołów bez skazy, to któraś karyna zachęcona takim zachowaniem, okaże im jakiekolwiek względy.

No ale ci stulejarze nie wiedzą, że tym sposobem można poznać tylko mizoandryczną
@Tical25: Nie potrafię sobie wyobrazic takiej sytuacji, ze obca laska do ktorej nawet nie odezwales sie slowem nagle Cie uderza. To tak jakbys szedl ulica i podejdzie nagle jakas obca dziewczyna i nagle ni z gruszki ni z pietruszki zaserwuje Ci liscia. Moze opisz doladniej sytuacje ktora Cie spotkala
@Tical25: Słuchaj, masz żal o ten wypadek, że jakaś randomowa laska do Ciebie podeszła i odwinęła Ci z otwartej w twarz.
Twoje ego zostało naruszone i to widać klarownie już w n-tym komentarzu.

Ale co to ma do przemocy domowej? Bo o tym rozmawialiśmy w poprzednim wpisie.

Jeżeli ktokolwiek do Ciebie podchodzi i atakuje Ciebie jednokrotnie czy wielokrotnie, niezależnie czy jest na prochach, dragach czy pod wpływem alkoholu, to oznacza, że
@Tical25: Tu potwierdza sie teza, ze agresja rodzi agresje. Moim zdaniem typowy normalny facet nie powinien reagowac w taki sposob. Takie sprawy mozna zalatwic bardziej kulturalnie, a swoim postepowaniem nie zaprezentowales niczego lepszego niz ona. Jak w przedszkolu( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Moim zdaniem typowy normalny facet nie powinien reagowac w taki sposob


@guuaradia: kij mnie obchodzi twoje zdanie. Normalny mężczyzna nigdy nie pozwalał się bić bezkarnie po twarzy i nie udawał po takim czymś, że nic się nie stało.

Takie sprawy mozna zalatwic bardziej kulturalnie


Dostała bardzo kulturalnie, jak od gentelmena, wierz mi.

a swoim postepowaniem nie zaprezentowales niczego lepszego niz ona.


Aha, obrona przed bezzasadnym atakiem, nie jest w niczym lepsza