Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ustaliliśmy z dziewczyną, że na wszelkie okazje kupujemy sobie tanie drobiazgi. Na pewno nie kosmetyki i nie ubrania, bo każdy ma swój gust. A tak serio, to nie chciałem dostawać od niej skarpetek więc tak zaproponowałem i przeszło.

A tanie, to powiedzmy, do 20zł.

Zbliżają się moje imieniny.
Różowy chodzi i narzeka, że nie wie co mi kupić.
Fajnie się składa, bo lubię suple z KFD i różowy często przechodzi w okolicy sklepu. Bingo! Pomyślałem.
Z supli używam tylko kreatynę, białko wpc i czasem witaminki.
Zaproponowałem: "Kotku, kończy mi się kreatyna, kup mi w KFD monohydrat za 23zł. Smak wybierz sama, będę miał niespodziankę".
I nagle: "Hurr Durr ja nie będę Ci sterydów kupować, kreatyny, monohydranty, białka... Oszalałeś chyba."
Odparłem: "Nie, to nie. Kupię sobie sam a Ty coś wymyśl".

Za dwa dni znowu mi jęczy. "Bo ja nie wiem co Ci kupić, wszystko masz".
No to mówię: "Słyszałem, że pycha masło orzechowe jest w KFD. 20kilka złoty za kilo. Zjadłbym."
I nagle: "Hurr Durr tylko o żarciu myślisz, takich rzeczy nie kupuje się na prezent"...

No myślałem, że mnie jasny #!$%@? strzeli. Nigdy mi takich akcji nie #!$%@?ła. Myśle sobie, #!$%@?, może za drogo. O, szejker by mi się przydał. Jest tam spory wybór, może się wykazać. I mówię:
"No to kup mi szejker w KFD ich firmy, kosztują koło dychy, są fajne i kolorowe, jakiś na bank rzuci Ci się w oczy".
A ona: "Hurr Durr tylko te suplementy, odżywki i nie wiadomo co jeszcze. Wiem! Kupie Ci kaktusa, pusto masz u siebie na biurku!"
Ja #!$%@?. Kaktusa. Na #!$%@? mi #!$%@? kaktus. To mówię: "Ale co mi z tego kaktusa. Kup mi kreatynę, albo masło orzechowe, albo szejker".

I #!$%@?. Foch. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Bo jak to tak. Sterydy kupować albo jedzenie.

Kocham ją niesamowicie, nie wymagam wiedzy z zakresu suplementacji sportowej... Ale co mi #!$%@? z tego kaktusa. I ciekaw jestem co ja jej kupie w takim budżecie.

#suplementy #logikarozowychpaskow #niewiemjaktootagowac

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: no to proste, rozowa nie lubi Twojego upodobania do KFD czy czego tam, uznaje to za nienaturalne i sztuczne, coś jak rajstopy wyszczuplajace albo pushup w ocenie niebieskich. Tak naprawdę wolałaby zebys ćwiczył bez tego nawet jeśli efekty byłyby słabsze bo ja kręci meski wysiłek który w to wkladasz a nie latwodostepna chemia supli. Odpuść temat prezentu z KFD, a kaktusy są zajebiste ( ͡° ͜ʖ ͡°