Wpis z mikrobloga

Do wygrania #fotel dla gracza z tkaniny Evolve PRO za 799 zł w potężnym #rozdajo. Stuknął nam rok na wykopie i chcielibyśmy to jakoś uczcić i w końcu coś rozdać, ponieważ pewien guru nie otrzymał od nas nawet kubka tego typu z atestem, a zapalniczek za 5 zł trochę wstyd rozdawać dla atencji #pdk

Wielu Mireczków skorzystało z naszych porad, kilku nawet spotkałem osobiście w naszym małym saloniku w #kolbuszowa (pomiędzy #rzeszow a #mielec) na Podkarpaciu. Skoro dla wielu z Was #piwnica jest drugim domem to dlaczego nie rozwalić się na fotelu z poduchami i prowadzić szczęśliwe życie internetowego normika?

REGULAMIN
1. Rozdajo trwa od godziny 20:00 2017.02.17 do godziny 23:59 najbliższej niedzieli 2017.02.19 - Losowanie odbędzie się przez #mirkorandom a w poniedziałek wyślemy paczkę do szczęśliwca. O ile oczywiście odpowie na PW.
2. Losowanie odbędzie się oczywiście wśród plusujących ten wpis choć całkowicie opcjonalne jest obserwowanie naszego profilu na wykopie i polubienie naszego fanpejdża na facebooku, choć może mieć to znacznie w przyszłych rozdajo.
2. Zielonki biorą udział, ale tylko te z ponad 75 akcjami na profilu w sekcji aktywności użytkownika.
3. Komentarz z największą ilością plusów otrzyma od nas prawilną i przeogromną czekoladę OREO na otarcie łez. Może to być pasta o serwerowni, tak na dobry początek lepszego życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4. Arsenal


5. Maciej Kot
6. Jeśli masz chore dziecko to się nim zajmij #pdk

Link bezpośredni do fotela macie tutaj https://meblujdom.pl/fotel-gamingowy-evolve-pro-id6870.html i to tam przeczytacie cały marketingowy bełkocik o fotelu Evolve Pro :) Na wszelkie pytania będę raczej odpowiadał z opóźnieniem, ponieważ zaczynam weekend.

Mam prośbę też dla twórcy mirkorandom - czy udałoby się stworzyć opcję w której można zaznaczyć, że np bordo ma dwukrotnie większe szanse na wygraną a obserwujący trzykrotnie? To byłby ciekawy feature i z chęcią skorzystałbym z niego w przyszłości.

#konkurs #meblujdom #gry #gaming #piwnica #meble #evolvepro #evolve_pro #krzeslo #wincyjtagow
Pobierz meblujdompl - Do wygrania #fotel dla gracza z tkaniny Evolve PRO za 799 zł w potężnym...
źródło: comment_xr6phhw22g6W5RaeKWu7gGpJOq53Yv9q.jpg
  • 215
Dla porównania fotele takie jak Ergohuman lub jego tańszy odpowiednik President są fotelami dosyć twardymi i mniej wygodnymi, ale bardziej nastawionymi na redukcję wszelakich bóli.


@meblujdom_pl: Ergohuman twardy?
Swoją drogą, raczej nikt kto usiądzie na Ergohumanie nie wróci do kubełkowatych ;)
@loczyn: To masz przed sobą pierwszą osobę która siedziała na Ergohumanie i Presidencie, która jednak woli miększe fotele :) Oczywiście wiem, że wiąże się to z tym, że im miększe siedzisko tym szybciej się wygniata ale przygotowałem się na to z dodatkową poduszką. Wiem, że to brzmi jak marketingowy bełkot ale lepiej siedzi mi się na tych gejmingach niż ergonomikach. Jest to temat ściśle subiektywny i jestem również świadom tego, że
@loczyn: no właśnie nie - a spędzam na fotelu jakieś 10 godzin dziennie. Dziwne było tylko to, że przez pierwsze kilka dni bolały mnie plecy (bo podjarałem się poduszką pod lędźwie którą miałem ustawioną za wysoko), później zwaliłem ją na sam dół i wszystko wróciło do normy. Początkowo myślałem, że ten cały gaming to crap, ale po odpowiednim ułożeniu siedzi mi się znacznie lepiej.

P.S Mam 27 lat, większość mojego życia