Wpis z mikrobloga

#redmi4prime #xiaomi #nexus5

Od wczoraj jestem posiadaczem redmi4pro (zmieniłem po nexus 5).
Wstałem o 6. Odłączyłem telefon od ładowarki.

Użytkowanie jak zazwyczaj czyli:
- Muzyka i słuchawki prawie non stop.
- kilka rozmów,
- kilka smsów,
- z 30 - 45min internetu w komunikacji miejskiej,
- synchronizacja z laptopem (airdroid/pushbullet)

Ponadto:
- jasność ekranu nie zmniejszona do minimum
- facebook, messanger zamiast lekkich odpowiedników (metal for facebook)

Efekt.
Stan baterii na teraz: 78%

Nexus pewnie by klęknął tak koło godziny 18 (zakładając, że końcówkę dnia spędziłbym na trybie oszczędnym i nie doładowywał w międzyczasie).

Polecam.
  • 15
@Colos: po przejściu z Nexusa na Redmi na pewno będziesz czuł różnice. Sam miałem N4 z uszkodzoną baterią, która trzymała około 6 godzin. Po zmianie na Meizu M2, było dla mnie zaskoczeniem, że telefon bez problemu trzymał mi 2 dni. Teraz na Redmi 3 czasami osiągam nawet 3 dni ;)
@Krupier: Bo to sa jakies debile. Wystarczy, ze pojezdze po miescie w te i z powrotem i juz mam 30% baterii w plecy w godzine przez przelaczanie BTSow. Jak telefon lezy w domu to przez cala noc spadnie 2%. Jak sobie wlacze ekran w developerskich i lezy to mam 7h SOT, przy normalnym uzytkowaniu nie dojdzie nawet do 3h... Ale czyms ta e-pauke musza podbijac w tych low endowych redmi (
@Rumuncajz: tu już nawet nie chodzi o model telefonu, ale raczej o jakiś typ ludzi maniaków chyba. Co tam, że słucham dziennie 4h muzyki online, ściągam w tle jakiegoś torrenta, mam wiele apek w trybie push, zmieniam bts tak jak piszesz i bateria fajnie działa. "Nie używam w ogóle telefonu bo sot mam 50 minut". XD