Wpis z mikrobloga

@Shatter:
Nie musisz latać tygodniami poza domem.
Spanie na łóżku w kabinie to coś złego? Bo w bloku z sufitem 2m to kozacka sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Naaaaprawde nie często ktoś postanawia ukraść ładunek, jeżeli już to paliwo - to i tak nie ty za nie płacisz, więc wyjebka.
Fotele w ciężarówkach są wygodniejsze od tych nawet w Mercedesach S klasy no i zawsze możesz stanąć
@Shatter: Nikt cię nie wyśle do Europy a tym bardziej do UK jeśli tego nie chcesz. Dodam jeszcze, że nie wszędzie traktują kierowcę jak gówno i nie wszędzie to kierowca zwraca koszta za szkody na ładunku. Zarobki są dobre, ale znów - nie w Polsce...
Dlatego napisałem, że praca w fabryce to największy syf, bo niezależnie od kraju zarobisz gówno wzamian za swoją ciężką pracę i w dodatku nie istnieje czas
magazynier.


@Usted: Popieram. Pracowałem raz jako magazynier.. nigdy więcej. Jak w klatce się czujesz, non stop szlajsz się w ciasnym magazynie, nie masz dostępu do światła słonecznego, i jeszcze często się #!$%@? po kilkanaście godzin.


Ogrodnik.


@klatymitu: Zajebista robota, co Ty chcesz. Pracowałem raz jako ogrodnik.. jeździsz sobie np 2 dni kosiarką traktorkiem.. robota na świeżym powietrzu w zieleni.. a to sobie stoisz i lejesz wodę.. albo przyciąć drzewo, co
@Shatter: umowa prywaciarza z bardzo znaną firmą od sprzętu komputerowego, płacone z góry, w praktyce wychodziło na dwa kursy dziennie - jakieś 5km w jedną stronę, o 8 i 16. mówiąc krótko, trzeba trochę szczęścia i się dobrze zakręcić w biznesie, który się przewozi i można takie cuda trafić.
@r5678 ogrodnik... Po pierwsze - tylko sezon tj ok marzec-listopad. Zima bez kasy. Praca w szkółce i w terenie, albo szklarnie, gdzie w lecie jest milion stopni, albo pole, gdzie zapierdzielasz w zimnie (rano mróz) deszczu, wietrze, błocie, lub lato w piekielnym upale... Dźwiganie milionów donic z roślinami , po kilkadziesiąt razy w sezonie do przesadzanie, worki z ziemią, plewienie miliona roślin, rozładunek drzew i krzewów kilkuletnich, nie małych! Następnie sadzenie je