Wpis z mikrobloga

Pytanie głównie do #rozowepaski ale inne paski może też będą wiedzieć. Podobne pytanie na pewno padło dwadzieścia razy, ale mój problem nie jest duży, więc może zwykłe kosmetyki pomogą, ewentualnie jakiś słaby lek w postaci żelu.

Chodzi o małe krostki na czole, białe lub ciemne, które da się wydusić. One są praktycznie niewidoczne, lecz bliżej przypatrując się to jest ich trochę, bardzo małych. Nie są czerwone. Czasem któryś się powiększy to trzeba go wydusić. Próbowałem szorować czoło żelem z peelingiem, ale większej poprawy nie było. Na innych częściach twarzy nie ma żadnych syfów, no tylko na nosie małe ciemniejsze, ale do nosa kupiłem plastry oczyszczające więc sprawdzimy jak to zadziała.

Ktoś coś może polecić jak oczyścić czoło?

#zdrowie
#kosmetyki
#leki
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jabukasiga: Jeżeli nie boisz się ściany tekstu to polecam ci przeczytać to co podlinkowałam:
http://mademoiselleevebloguje.blogspot.de/2016/09/tradzik-zaskornikowy-jak-pozbyc-sie.html
Do tego jeszcze przytoczę słowa znanej na yt i w blogosferze kosmeotolog, która powiedziała kiedyś w jednym z filmików, że w ciągu całej swojej praktyki zawodowej nie spotkała się z kosmetykiem ani zabiegiem, który byłby w stanie trwale pozbyć się problemu zaskórników. Daje to do myślenia, prawda?
Morał z tego taki, że nie konkretne kosmetyki
  • Odpowiedz
@StaryZdzich: Ja używam kremu Bio IQ dla mężczyzn, ten Fitomed wygląda legitnie. Spróbuje może ten płyn micelarny, gdyż ciągle nie mogę znaleźć czegoś dobrego do mycia dla mojej twarzy (suchej).

@sylvvy: Dzięki, poczytam :D
  • Odpowiedz
@jabukasiga: on jest turbo mega dobry - mam zimą ciągle przesuszoną cerę i "suche skórki" mi wszędzie odstają i jego używam rano zamiast myć twarz (porządnie oczyszczam wieczorem, też częściowo nim, bo makijaż i zanieczyszczenia z całego dnia). Ogólnie to nie ma co kupować tony kosmetyków. A i na te krosty to ja mam dwa sposoby - wysuszyć tlenkiem cynku punktowo (żadne tam maści na wazelinie, na wilgotnego ziemniaczka po
  • Odpowiedz
Odrzuć mydła z sls bo mega wysuszają. Polecam czarne dudu osun jest spoko tylko jak mokre brudzi umywalkę (oczywiście da się domyć) dlatego warto je na podstawce jakiejś trzymać. Dermatolog to też dobra droga.

Dla wszystkich Mirków mam kod na 10% off w całym sklepie z kosmetykami naturalnymi iwos.pl sklep jest mojej żony także z góry przepraszam za prywate ( ͡° ͜ʖ ͡°) kupon ważny do końca przyszłego
  • Odpowiedz