Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moi drodzy, wychodzi na to, że zmarnowałem swoje życie i swoją młodość.
Nie wiem czy po trzydziestce można jeszcze zaczynać wszystko od nowa?
I tak już nie dogonie rówieśników, to chyba lepiej spasować z życiem. Nie wiem czy dało się w życiu zrobić wiecej błędów.
#feels #jakniezyc #30plusclub

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 23
@AnonimoweMirkoWyznania: po trzydziestce chłopie to możesz jeszcze śmiało ruchać 23 latki z tindera, a za 3-4 lata znajedziesz sobie jakąś 28-31 letnią babę na stałe i zrobisz sobie gówniaki xD ja mam taki plan i go realizuję mimo, że tez późno zacząłem i mi się wydawało że przegrałem. poza tym to najlepszy wiek dla faceta a twoi znajomi się kiszą ze swoimi żonami które zaczynają już mieć celulity i drugie podbródki
@AnonimoweMirkoWyznania: Czasami mam podobne przemyślenia, kilka msc temu stuknęła 30 i załapałem doła że nic ciekawego w zyciu nie zrobiłem. Tzn coś tam mam i różowy mi mówi ze #!$%@? jestem bo ciągle chce czegoś więcej. Ale nie ma się co załamywać tylko zaplanuj sobie resztę życia i przeżyj ją po prostu tak jak byś chciał. Jeszcze kupa życia przed tobą. 30 lat to tylko rozgrzewka ( ͡° ͜ʖ
@AnonimoweMirkoWyznania: Po trzydziestce? No pewnie! Da się rozpocząć na nowo i po pięćdziesiątce, ale trzydziestka to już w ogóle taki młody wiek, że nie ma co się zastanawiać. Pomyśl, co byś chciał robić i gdzie chciałbyś teraz być. Albo - co byś zrobił, gdyby mógł cofnąć się o dziesięć lat. I rób to :) Będzie Ci nawet łatwiej, jeśli chcesz zrobić jakieś studia czy się przekwalifikować, bo masz spory bagaż doświadczeń


@AnonimoweMirkoWyznania: Człowieku. Większość ludzi nie wykorzystuje nawet w 50% możliwości jakie daje im życie. Jeżeli się zepniesz, dobrze wszystko rozegrasz to możesz w ciągu 2-3 lat "przegonić" wszystkich. Dużo samozaparcia, pracy nad sobą i brak strachu czynią cuda.