Wpis z mikrobloga

  • 5
Jutro kolonoskopia dodajcie otuchy i dajcie dobre słowo jeśli ktoś już miał to robione. #kolonoskopia
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@faus babcia i dziadzio mieli bez znieczulenia dużo panikowali przed a potem tylko "to nic nie bolało" a babcia jest bardzo wrażliwą osoba wiec bez nerwów :) poza tym lepiej coś szybko wykryć i usunąć niż potem żyć ze stomia np jeśli można było tego uniknąć
  • Odpowiedz
@faus: Ja miałam tylko płytkie znieczulenie, że bolało dowiedziałam się później od lekarza, prawie nic nie pamiętam z samego badania :) objawy miałam bardzo nieciekawe, a okazało się że wszystko ok. Nic się nie bój, uszy do góry.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Sniezkaberka mam nadzieję że będzie okey bo 6lat opierieralem się ale w końcu dla świętego spokoju dałem się namówić dziękuję serdecznie za miłe słowa
  • Odpowiedz
@faus: Kolonoskopia to najlepsze z badań jelita grubego, oprócz badania obrazowego lekarz ma też możliwość pobrania wycinków czy usunięcia polipów. Jeżeli są objawy które wymagają diagnostyki to nie ma co zwlekać. Ja nie żałuję, ze sie zdecydowałam, wszystkie wątpliwości rozwiane i spokój po wynikach bezcenne. Powodzenia
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Sniezkaberka wszystko minęło gladziutko nawet nie wiem kiedy i co się działo bo uspili mnie z nienacka i obudziłem się pół godziny później w innym pokoju ufffff
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Sniezkaberka no dokładnie tak jak piszesz nie wiem kiedy i było po wszystkim , wyszedl malutki polip ale nic poważnego chyba , wyniki za 3tyg
  • Odpowiedz
@faus: Ja miałam jeszcze niezłego mindfucka bo jak niebieski przyszedł mnie odebrać to byłam już w swoich ubraniach i nie mam pojęcia kto mnie przebrał, czy sama tego dokonałam czy pielęgniarki, pojęcia nie mam :) po drodze do domu ponoć rozmawiałam z mamą przez telefon, ten fakt też umknął mi z pamięci, generalnie mam kilka luk w świadomości z tego dnia :)
Dobrze, że u Ciebie to tylko mały polip,
  • Odpowiedz