Wpis z mikrobloga

J----a Walia xD

No kto właśnie nie ma się jak dostać do klienta, bo wszędzie zakazy wagowe i wysokościowe, obie jego nawigacje ocipiały, a teraz czeka na policję żeby mu pokazała drogę?

Crumlin i Aberttillery nieopodal Pontypool, dziury przylepione do doliny, to nie miejsce dla ciężarówki xD

Na policję zadzwoniłem sam, stanąwszy na w miarę szerokiej drodze, by uniknąć sytuacji, że zablokuję się w miejscu, skąd już nie wyjadę. Mają być do godziny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Picrel

#trucker5000 #zycietruckera #ciezarowki #walia #uk
Maciek5000 - J----a Walia xD

No kto właśnie nie ma się jak dostać do klienta, bo w...

źródło: comment_FHbvEAqGhrD6eAc2yEBw9WcsI0JXkMCy.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sunsu-sun: kiedyś w podobnej sytuacji nie dostałem, bo nie złamałem żadnego zakazu. Gdy zaklinowałem się pod mostem (łukowy most, źle wjechałem) i udało mi się wyjechać przed przyjazdem policji, to też nic nie dostałem.
  • Odpowiedz
@wronek89: @sunsu-sun: @Kapitan_Zurow:
Policja przyjechała, wyprowadziła mnie, zawieźli pod samą firmę i pomachali na pożegnanie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale żeby nie było lekko, to na firmie walnąłem w głaz, gdy cofałem, a słońce świeciło mi lustra xD Niewiele się stało, porysowałem lekko błotniki i zgiąłem belkę ze światłem.

Jako bonus wylał mi się płyn do naczyń w schowku xD
  • Odpowiedz
@wronek89: był zakaz 18 ton z wyłączeniem dostawców, jednak informacja o tym była na samym rozpoczęciu zakazu. Z głównej drogi był jedynie zakaz wjazdu dla pojazdów powyżej 18 t za 150 jardów, bez dodatkowych informacji.
  • Odpowiedz
@Maciek5000: czyli nie tylko w Polsce oznakowanie pozostawia wiele do życzenia.
Tak już przy okazji.
Przez sezon pracy na wywrotce belki pilnowałem niczym ojciec córki. W ostatnich dniach pracy udało mi się ją zgiąć, gdy na wysypie próbowałem poprawić fuszerkę kolegi. Na szczęście operator koparki wykazał się dobrą wolą i mistrzowską precyzją i belkę naprostował.
Wspominałem tu już o naczepie którą widziałem w warsztacie w tylną belką wygiętą w "U"
  • Odpowiedz
na jaki numer dzwoniles

dołączę się do pytania:
i co powiedziałeś, w sensie jak to rozegrałeś, że nie przyjechali od razu z pałą, gazem i wypisanym mandatem :)
  • Odpowiedz
@Fajrantboy: @totalski: 112, poprosiłem o połączenie z policją.

Przedstawiłem się, powiedziałem, że jestem kierowcą ciężarówki i mam problem.

Pani zapytała jaki, na co ja, że próbuję dostać się do strefy przemysłowej, jednak z obu stron jest zakaz tonażowy lub wysokościowy, moja nawigacja oszalała, a ja stanąłem na drodze, by gdzieś nie utknąć lub by
  • Odpowiedz