Wpis z mikrobloga

@alfa87: W związku z licznymi pogróżkami ze strony Capital Innovation Sp. z o.o pragnę poinformować iż nie mam zamiaru przestać ostrzegać przed działaniami tej firmy. Dodatkowo poinfirmowałem Ubezpieczycieli o praktykach stosowanych w tej firmie, mając nadzieje że patrnerzy Capital Innovation Sp. z o.o maja RiGcz. O efektach skarg i wynikach kontroli będe informował w miare postępów. Dodatkowo w związku z licznymi próbami usunięcia/zepchnięcia afery Capital Innovation Sp. z o.o z pierwszej strony googla informuję, że #!$%@? możecie zrobić.

#capitalinnovation #januszebiznesu #praca #codziennepytanieocapitalinnovation
Pobierz
źródło: comment_kcc9mJsxbxodFI1xTu0ZnpR2SriyCz0f.jpg
  • 10
@elektromagnes: a jeśli mogę wiedzieć - do jakiego oni egzaminu przygotowywali? te 3 000 PLN miało być za szkolenie na OFWCe? przecież to absurd, bo takie szkolenia Towarzystwa przeprowadzają za darmo... wraz z egzaminem który jest również darmowy.
@Kubsondupson: Tak, właśnie o OFWCA chodzi, tylko że ludzie nie mają świadomości. Myślą, ze to jakaś ogólna licencja płatna w KNF. Dla każdego z towarzystw trzeba zdać oczywiście osobny egzamin, ale większość do niego nie dotrwa, albo zda tylko jeden.
@elektromagnes: ML to mój dawny pracodawca ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiem dokładnie jak wygląda realna stopa zwrotu przy tych produktach, bo sam to wyliczałem na potrzeby biznesowych klientów... nie powiem nic więcej, bo jeszcze mnie poufka obejmuje, ale... no super te uefki są - kupowałbym dla całej rodziny ( ͡° ͜ʖ ͡°)