Wpis z mikrobloga

@gouomp: gołębie to bardzo pożyteczne zwierzęta, przenoszą listy i w ogóle; a tej walentynki z Krawczykiem szczerze zazdroszczę
@Kornik_ : Cieszę się, że zaplusowałeś ten post, miło Cię poznać; fajnie że są tu ludzie, którzy potrafią podlinkować innym promocja na popularnych serwisach (pdk)
  • Odpowiedz
@mamrotekk Pomagasz ludziom z ich problemami z komputerem - dobry z Ciebie ziomek; bylem mocno podbudowany czytając Twoje komentarze pod postami wyjdez przegrywu w tym serwisie potrzeba więcej tak rozsądnych ludzi jak Ty
@sitzv piękne te widoki które zamieszczasz, dawno nie byłem w górach, a jak je obejrzałem to poczułem jakbym byl tam wczoraj
@Gurdebele koń grający na flecie, chyba mamy ten sam typ poczucia humoru, to było
  • Odpowiedz
@algus: zaproponowana przez Ciebie kolejność oglądania Gwiezdnych Wojen jest jedyną właściwą, fajne że są osoby które potrafią pomóc początkującym kinomanom
  • Odpowiedz
@loginwykoppl: Masz ekstra samochód, pędzisz gdzie chcesz i nie martwią Cię opóźnione autobusy, też bym tak chciał, pewnie nie jedna pannica by się chciała nim przejechać.
Ps. Szalik też stylowy, szary i szary to idealne połączenie!
  • Odpowiedz
@co_za_roznica: Świetnie zatrzymałeś w kadrze piękno polskich gór i Florencji - masz do tego talent. Ps. Robisz różnicę :)
@kryzysova Wrzucasz ciekawe kawałki, miło było mi ich posłuchać i zagłębić się w gatunku w którym jestem dyletantem
@lupus12 Dzięki, że zapulsowałeś mój wpis. Jutro będzie dzień dobry, jak Twoje imię z bierzmowania, szkoda, że sam o takim nie pomyślałem.
  • Odpowiedz
@ostrzyjnoz: Kot z Twojego avatara jest piękny! sympatycy kotów to dobrzy ludzie, bo kto inny wytrzymałby z nimi gdy są najgorsze by docenić gdy są najlepsze :)
@kolak68 Byłeś bordo, podziwiam. Też słucham Rammsteina, ekstra kawałki grają.
  • Odpowiedz
@FuriousTurtle Twój plus jest tak ważny, że nie zasnę póki Ci czegoś nie napiszę! Kiedyś o mało co nie zemdlałem na pobieraniu krwi, więc Ty jako krwiodawca jesteś dla mnie podwójnym bohaterem.
@kamall Wytrzymałeś 2,5 roku bez dodawania wpisów na mikrobloga; podziwiam wytrwałość. Trzymaj się ciepło, miłych snów.
  • Odpowiedz