Wpis z mikrobloga

DOKŁADNIE 10 lat temu, w Walentynki, pisałem artykuł na Wikipedii o Technicsie.
Dokładnie 10 lat temu byłem równie samotny, jak dziś.
Przypomniało mi się ostatnio, kiedy szukałem informacji o swoim ulubionym producencie sprzętu grającego, firmie Technics. Wpisałem hasło w google, jako jeden z pierwszych linków wyskoczył artykuł w polskojęzycznej wikipedii. A napisałem go ja, jako 13 latek wtedy xD Byłem tak dumny, że zamieściłem zdjęcie wieży z pokoju. Spojrzałem na aktualną wersję artykułu, sporo się zmieniło, zdjęcie zostało usunięte, dopiero przeglądając historię edycji dotarło do mnie, że artykuł ten napisałem w Walentynki, o godzinie 17. Wszyscy moi trzynastoletni koledzy na pewno gdzieś wyszli z dziewczętami, albo chociaż grali w piłkę, ja czytałem instrukcję jak wymienić igłę w gramofonie. Serdecznie nie polecam.
Minęło 10 lat nędznego życia pozbawionego miłości, dziewczyn i przygód, jest godzina 17, a ja produkuję #gownowpis na mikroblogu, bo już nawet nie mam pasji, o której mógłbym stworzyć artykuł na wiki. Mirki, nie podążajcie tą drogą, korzystajcie z uroków życia, póki możecie. Ja idę obejrzeć serial. Link do tamtego artykułu i screen na dowód.
LINK DO ARTYKUŁU NA WIKI Z WALENTYNEK 10 LAT TEMU
Także, jeśli w tej chwili nie piszecie na wikipedii artykuły na temat producenta sprzętu audio, to jeszcze jest dla Was jakaś szansa, nie poddawajcie się. U mnie z roku na rok gorzej.
#walentynki #przegryw #jrider #audio
Pobierz jrider - DOKŁADNIE 10 lat temu, w Walentynki, pisałem artykuł na Wikipedii o Technics...
źródło: comment_lGGtTGWeLnJq4Qo9Wk456VIIQPnDScwR.jpg
  • 40