Wpis z mikrobloga

DOKŁADNIE 10 lat temu, w Walentynki, pisałem artykuł na Wikipedii o Technicsie.
Dokładnie 10 lat temu byłem równie samotny, jak dziś.
Przypomniało mi się ostatnio, kiedy szukałem informacji o swoim ulubionym producencie sprzętu grającego, firmie Technics. Wpisałem hasło w google, jako jeden z pierwszych linków wyskoczył artykuł w polskojęzycznej wikipedii. A napisałem go ja, jako 13 latek wtedy xD Byłem tak dumny, że zamieściłem zdjęcie wieży z pokoju. Spojrzałem na aktualną wersję artykułu, sporo się zmieniło, zdjęcie zostało usunięte, dopiero przeglądając historię edycji dotarło do mnie, że artykuł ten napisałem w Walentynki, o godzinie 17. Wszyscy moi trzynastoletni koledzy na pewno gdzieś wyszli z dziewczętami, albo chociaż grali w piłkę, ja czytałem instrukcję jak wymienić igłę w gramofonie. Serdecznie nie polecam.
Minęło 10 lat nędznego życia pozbawionego miłości, dziewczyn i przygód, jest godzina 17, a ja produkuję #gownowpis na mikroblogu, bo już nawet nie mam pasji, o której mógłbym stworzyć artykuł na wiki. Mirki, nie podążajcie tą drogą, korzystajcie z uroków życia, póki możecie. Ja idę obejrzeć serial. Link do tamtego artykułu i screen na dowód.
LINK DO ARTYKUŁU NA WIKI Z WALENTYNEK 10 LAT TEMU
Także, jeśli w tej chwili nie piszecie na wikipedii artykuły na temat producenta sprzętu audio, to jeszcze jest dla Was jakaś szansa, nie poddawajcie się. U mnie z roku na rok gorzej.
#walentynki #przegryw #jrider #audio
jrider - DOKŁADNIE 10 lat temu, w Walentynki, pisałem artykuł na Wikipedii o Technics...

źródło: comment_lGGtTGWeLnJq4Qo9Wk456VIIQPnDScwR.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@jrider: NIE WIERZĘ

co świat jest mały... mam identyczny po rodzicach, przywieziony zza wschodniej granicy, który jest już starszy ode mnie (i nadal nie wiem, co jest powodem, że mam na imię tak jak pierwszy człon jego nazwy...)
  • Odpowiedz
@jrider: Moim zdaniem to wszystko przez Technicsa. Jego fanem można być tylko w wieku 13 lat, jeśli byłeś nim też później, to musiało zostawić ślad na psychice ;)

  • Odpowiedz
@jrider: MIAŁEM TAKĄ SAMĄ TAPETĘ Z RYBKAMI XD

w sumie też jakoś w tym wieku pisałem pierwszy artykuł na wiki; niestety już usunięty ale pamiętam, że rozpierała mnie duma jak go zaakceptowali. Dobrze, że nie wyrosłem na przegrywa xd
  • Odpowiedz