Wpis z mikrobloga

1) Bądź mną
2) Kumpel zaprasza cię na imprezkę w piątek
3) Różowa chora, nie chce iść ale „baw się dobrze Anon tylko nie zabaluj za bardzo”
4) Dojeżdżam na miejsce, dzwoni ziomeczek: „ej Anon kupiłbyś mi gumki po drodze?”.
5) Wbijaj na domówkę, spotkaj starych znajomych, pijaństwo motzno, nie wróć na noc do domu, telefon oczywiście rozładowany.
6) Różowa: „Gdzieś ty był całą noc? Martwiłam się o Ciebie!” – kijtam wybaczyła ufff.
7) Wróć z pracy w poniedziałek, Różowa robi pranie i znajduje rachunek w spodniach (pic related)
8) „Anon! Po co kupowałeś prezerwatywy?! przecież pigułki biorę!” - Tłumaczenie, że to dla kolegi nie pomogły…
9) Różowa tak bardzo #!$%@?
10) Walentynki tak bardzo odwołane
11) Związek tak bardzo #!$%@?
12) Konto na wykopie tak bardzo zobowiązuje

#zakochanywykop #walentynki #tfwngf #przegryw
P.....k - 1) Bądź mną
2) Kumpel zaprasza cię na imprezkę w piątek
3) Różowa chora, ...

źródło: comment_hIJpPj0TVobBJuoJ0KjI4b6dAPcBn7XF.jpg

Pobierz
  • 200
  • Odpowiedz
w której partnerka zachodzi w ciążę/rodzi dziecko


@Slonx: zapomniałeś dodać o wyjeździe w delegację, na którym też była impreza, a partnerka tak jak OP nie raczyła się meldować co 120 sekund zatroskanemu partnerowi.

Sytuacja całkiem analogiczna, albo ufasz, albo nie. Albo masz partnera/partnerkę za #!$%@?ę/#!$%@?, albo
  • Odpowiedz
@Tical25: mam nadzieje, że trollujesz xD Nie można być aż tak głupim aby nie widzieć powodu tej nieufności a twoje przykłady są z dupy bo laska puściła OPa samego na imprezę, ten się nie odzywał ale gdyby nie ten paragon to pewnie obeszło by się bez większych konsekwencji.
  • Odpowiedz
oczywiście z tobą tylko w gumce a pierwsze co na delegacji idzie to z typem bez zabezpieczenia oczywiście xD


@turok2016: aha, czyli nie ma dla ciebie nic dziwnego w tym, że laska zaszła w ciążę niedługo po delegacji, choć z tobą szła do łóżka tylko z prezerwatywą?

Jeśli tak to masuj czoło, wtedy przebijanie się rogów przez skórę będzie mniej bolesne XD

A jeśli chcesz wiedzieć, to tak, ludzie którzy
  • Odpowiedz
Nie można być aż tak głupim aby nie widzieć powodu tej nieufności a twoje przykłady są z dupy bo laska puściła OPa samego na imprezę,


@turok2016: w moim przykładzie facet puszcza kobietę samą w delegację, na której też nie dzwoni do faceta co 5 minut, a gdyby nie ciąża to też by nie było żadnych konsekwencji.

Jeśli uważasz, że impreza jest szczególnym powodem do zdrady, to czemu nie delegacja?
  • Odpowiedz
@mokry_sen_polonisty Odpowiedział prawdą. Podstawiony pod ściane nie miał czasu na wymyślanie. To że ona mu nie uwierzy nawet poprzez poparcie Pudzianowskiego świadczy o ciągłych wątpliwościach Różowego i niezrozumieniem się z Niebieskim.
  • Odpowiedz
Taka normalka, że staraliście się o dziecko i raczej mała szansa jest na to, że pomimo tego akurat ktoś w delegacji ją zapłodnij.


@XpedobearX: szansa jest podobna, jak na to, że OP potrzebował akurat imprezy, żeby zdradzić.

A co w przypadku gdy facet i kobieta nie starają się o dziecko?
  • Odpowiedz
niemam pytań, mam nadzieje, że nie masz różowej a jak masz to mi jej szkoda.


@turok2016: nie płacz nad moja dziewczyna, tylko schylaj się, żeby rogami nie drapać o sufit, skoro bez żadnych wątpliwości uznajesz dziecko za swoje, pomimo tego, że stosowałeś antykoncepcję, a laska zaszła ci w ciąże akurat po wyjeździe na dwutygodniową delegację.

No i wychowaj jak swoje XD
  • Odpowiedz
A co w przypadku gdy facet i kobieta nie starają się o dziecko?


@Tical25: No to chyba jest jasne, że coś jest nie tak skoro jest w ciąży, a ty robiłeś w to w gumce xd Boże, ja dyskutuję z 5-latkiem?
  • Odpowiedz
No to chyba jest jasne, że coś jest nie tak skoro jest w ciąży, a ty robiłeś w to w gumce xd Boże, ja dyskutuję z 5-latkiem?


@XpedobearX: widzisz, dla @turok2016 nie jest to normalne i jest mu żal mojej dziewczyny, bo nie uwierzyłbym w takie bajki. Myślałem, że ty masz podobnie.
  • Odpowiedz
@Tical25: przecież ty zacząłeś od testu na ojcostwo tak z dupy a potem zacząłeś dopisywać dopiero do tego teorie i obudowywac więc nadal szkoda z tobą gadać bo manipulacja motzno.
  • Odpowiedz
@Przepiorek: powiem tak, masz po prostu pecha i tyle. Głupi paragon zakończył związek i pogódź się z tym. Gdyby mocny wiatr wiał, urwała sie solidna gałąź z drzewa i spadając mocno Cię poturbowała, to nie szedłbyś z tą gałęzią na dyskusje tylko stwierdził, że miałeś pecha.
  • Odpowiedz
przecież ty zacząłeś od testu na ojcostwo tak z dupy


@turok2016: nie z dupy, tylko po delegacji. To raz. A nigdzie nie pisałem, że w tym samym czasie staram się o dziecko, więc chyba logiczne, że ciąży się nie spodziewałem.
  • Odpowiedz