Wpis z mikrobloga

1) Bądź mną
2) Kumpel zaprasza cię na imprezkę w piątek
3) Różowa chora, nie chce iść ale „baw się dobrze Anon tylko nie zabaluj za bardzo”
4) Dojeżdżam na miejsce, dzwoni ziomeczek: „ej Anon kupiłbyś mi gumki po drodze?”.
5) Wbijaj na domówkę, spotkaj starych znajomych, pijaństwo motzno, nie wróć na noc do domu, telefon oczywiście rozładowany.
6) Różowa: „Gdzieś ty był całą noc? Martwiłam się o Ciebie!” – kijtam wybaczyła ufff.
7) Wróć z pracy w poniedziałek, Różowa robi pranie i znajduje rachunek w spodniach (pic related)
8) „Anon! Po co kupowałeś prezerwatywy?! przecież pigułki biorę!” - Tłumaczenie, że to dla kolegi nie pomogły…
9) Różowa tak bardzo #!$%@?
10) Walentynki tak bardzo odwołane
11) Związek tak bardzo #!$%@?
12) Konto na wykopie tak bardzo zobowiązuje

#zakochanywykop #walentynki #tfwngf #przegryw
P.....k - 1) Bądź mną
2) Kumpel zaprasza cię na imprezkę w piątek
3) Różowa chora, ...

źródło: comment_hIJpPj0TVobBJuoJ0KjI4b6dAPcBn7XF.jpg

Pobierz
  • 200
  • Odpowiedz
o tym, że laska nie bierze pigułek też nie pisałeś, na siłę próbujesz coś udowadniać.


@turok2016: jak laska miałaby zajść w ciążę z pigułkami? Myślisz ty trochę? Przecież pigułki są pewniejsze niż prezerwatywy.
  • Odpowiedz
a się zgadzam, że zaufanie to podstawa, ale:

jeżeli Ci nie wierzy to w takim razie znajdź sobie drugiego różowego bo ta nie jest Ciebie warta.

To zwykłe #!$%@?.


@Slonx
T.....5 - > a się zgadzam, że zaufanie to podstawa, ale:

jeżeli Ci nie wierzy to w ...
  • Odpowiedz
jak laska miałaby zajść w ciążę z pigułkami? Myślisz ty trochę? Przecież pigułki są pewniejsze niż prezerwatywy


@Tical25: chocby moglaby byc chora, pominac dawke. Nie ma 100% skutecznej metody poza abstynencją...
  • Odpowiedz
chocby moglaby byc chora, pominac dawke. Nie ma 100% skutecznej metody poza abstynencją...


@agaja: Gdyby pominęła dawkę akurat przed zdradą w delegacji, to za nic bym nie uwierzył, że po prostu zapomniała.
  • Odpowiedz
@Przepiorek kiedyś zamówiłem w knajpie kawę jakąś wymyślną. Kobieta powiedziała, że to nowość i nie ma kodu na kasie, więc wybiła 2 herbaty, aby kwota się zgadzała na paragonie.

Jakbym powiedział, że mailem spotkanie biznesowe, to ok, ale ja uparcie twierdziłem (zgodnie z prawdą), że sam byłem na kawie.
Ile się osluchalem, że się nie chcę przyznać z kim byłem.
  • Odpowiedz
Gdyby pominęła dawkę akurat przed zdradą w delegacji, to za nic bym nie uwierzył, że po prostu zapomniała


@Tical25: ale jaki sens?
Przyjmujac Twoja pogmatwana nieco teorie, ze z partnerem kobieta wspolzyje z zabezpieczeniem, to jaki cel mialaby w celowym zaprzestaniu przyjmowania dawki? Zeby celowo zajsc w ciaze z kims innym?
Nie obraz sie, ale to zakrwawa na jakas teorie spiskowa :P
  • Odpowiedz
Przyjmujac Twoja pogmatwana nieco teorie, ze z partnerem kobieta wspolzyje z zabezpieczeniem, to jaki cel mialaby w celowym zaprzestaniu przyjmowania dawki? Zeby celowo zajsc w ciaze z kims innym?


@agaja: Widziałem kiedyś badania, mówiące że zdradzający rzadziej stosują antykoncepcję.

A jeśli już ktoś zdradza, to można się po nim wszystkiego spodziewać.
  • Odpowiedz
@Przepiorek: trochę miałeś pecha, trochę też #!$%@?łeś przez swoją nieroztropność. niestety wątpliwości różowego uzasadnione. jeśli ci na niej zależy, możesz się dalej o nią starać, ale sam musisz ocenić do jakiego stopnia, bo w pewnym momencie musisz odpuścić i czekać na jej ruch. niezła próba zaufania przed wami.

a tak serio to historia jest tak banalna, że 100x większe szanse są na to, że ją wymyśliłeś, niż faktycznie miała miejsce;
  • Odpowiedz
oczywiście nie wzięła specjalnie aby zajść z przypadkowym gościem zamiast z tobą xD


@turok2016: Oczywiście przypadkowo zapomniała, przypadkowo zdradziła i przypadkowo zaszła w ciążę.

No i jeszcze przypadkowo zapomniała ci powiedzieć, że to nie twoje dziecko, które nazwiecie, a jakżeby inaczej, Przypadek Kowalski XD
  • Odpowiedz
Wybacz, dyskusję z tobą uznaję za zmarnowanie czasu, a mam ważniejsze sprawy na głowie. Możesz jednak napisać coś jeszcze, bo to dosyć zabawne.


@Slonx: szanuję motzno XD
  • Odpowiedz
xD szkoda na ciebie tracić czas, zgadzam się z


@turok2016: Nie obchodzi mnie zdanie łepka, który uważa za normalne rzucenie faceta za paragon, a za nienormalne zrobienie testu na ojcostwo w przypadku zajścia w ciążę pomimo stosowania prezerwatyw, po tym jak laska pojechała sobie w delegację na dwa tygodnie.
  • Odpowiedz
Wybacz, dyskusję z tobą uznaję za zmarnowanie czasu, a mam ważniejsze sprawy na głowie.


@Slonx: Na przykład dalsze udowadnianie, że nierówny wiek emerytalny ze względu na płeć nie jest żadną dyskryminacją XD
  • Odpowiedz