Wpis z mikrobloga

a jedynie świadkowie użycia sygnałów dźwiękowych to BORowcy


@rybsonk: Napisałem 11 oficerów BOR i 3 niezależnych świadków, ale oczywiście takie marny troll jak ty tego nie zauważył, co nie? xD
  • Odpowiedz
@erbo: Nad tobą to serio musi stać ktoś z nahajem że masz motywację tak cały dzień siedzieć, polować na komentarze które ośmielają się negatywnie oceniać działania ludzi związanych z obecnym rządem i usilnie odpowiadać na nie robiąc z siebie osobę co najmniej mocno niedoinformowaną... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
polować na komentarze które ośmielają się negatywnie oceniać działania ludzi związanych z obecnym rządem i usilnie odpowiadać na nie robiąc z siebie osobę co najmniej mocno niedoinformowaną... ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Datura: Raczej poluje na komentarze debili zmanipulowanych przez ludzi udających "dziennikarzy".
No ale wiadomo, jak ktoś nie oskarża Kaczora o każdy wypadek, to pewnie jest z PiSu, co nie? xD
  • Odpowiedz
trzech wymyślonych przez ciebie niezależnych świadków na których nie ma żadnych dowodów, bardzo mnie to przekonało xd


@rybsonk: Chyba wymyślonych przez prokuratora prowadzącego sprawę xD

No ale to tylko taki detal, a jak wiadomo idioci nie patrzą na detale, co nie? xD
  • Odpowiedz
No ale to tylko taki detal, a jak wiadomo idioci nie patrzą na detale, co nie? xD


@erbo: od początku ci właśnie to tłumacze, żebyś zaczął te detale zauważać :)
  • Odpowiedz
racja, prokurator został poinstruowany jak ma wyglądać informacja podana publicznie ʕʔ


@rybsonk: No spisek XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
od początku ci właśnie to tłumacze, żebyś zaczął te detale zauważać :)


@rybsonk: Koleś się przyznał, koleś się zatrzymał, koleś przepuścił pierwsze auto, koleś wjechał w drugie
Na prawdę trzeba być ostro ograniczonym intelektualnie żeby tego nie zauważyć xD
  • Odpowiedz
czemu spisek? Po prostu Ziobro lubi sprawować dobrą kontrolę nad swoimi podwładnymi ( ͡º ͜ʖ͡º)


@rybsonk: I kazał wymyślić prokuratorowi 3 świadków xDDDD
  • Odpowiedz
twoje naginanie rzeczywistości pod partyjną tezę jest już ponad moją wytrzymałość


@rybsonk: Niczego nie naginam, tylko odkłamuje "fakty" TVNu i innych mediów.
  • Odpowiedz
@atc_damian: 40 wykopów i 33 zakopy, u nie 40 plusów i dyskusja na temat wypadku brochy z pisowskimi trolami.
krew w piach.
dopóki społeczeństwo nie będzie wzięte za morde, nie zbiednieje od dobrozmianu, nie odczuje bólu totalitaryzmu to nic nie zdziałamy a i tak trafi się masa oczadzonych kadzidłem umysłów dla których radocha bo lewactwo ma bul d--y.
ić pan w c--j, szkoda szczempić ryja ( ͡° ʖ̯
  • Odpowiedz
a tak, przecież teraz mamy niezależną prokuraturę. Idź ty pieprzyć farmazony gdzie indziej.


@pikus88: Mamy taką samą prokuraturę jak przez większość historii III RP.

Fakty i matematyka cię pozdrawiają xD
  • Odpowiedz
@erbo: no i naczelnika jakiego nigdy wcześniej nie mieliśmy. W dyskusjach zawsze używasz emotek? Oby nie pozdrawiały mnie takie same fakty i taka sama matematyka jak ta która uskutecznia PiS przy okazji "zamachu" smoleńskiego.
  • Odpowiedz