Wpis z mikrobloga

Zauważyłem dzisiaj, że zaktualizowało mi się #kodi na smartfonie do wersji 17. Wygląda całkiem fajnie, tylko nie wiem czy robić to samo na tvboxie. Czy ktoś już korzysta? Wszystko hula jak należy? Nie ma żadnych problemów?
  • 9
@Nomadus: @Zawod_Syn: @stapi12: bzdura. Wszystko dziala jak powinno sprawdzalem wszystkie dodatki exodusy srusy cda od ramica mr knowy i iptv dziala tak samo. Jak zmienisz na cinfluence skin nie zauwazysz roznicy. Jedyny problem to to ze nie dziala backup jak robisz z 16 na 17
@Zawod_Syn: przeinstaluj sobie moze nadpisales na stara 16 i sie gryzie u mnie smiga tak samo po nowej czystej instalacji 17 po co mialbym go klamac.

Nie mowie rowniez ze cos znieni instalacja nowej wersji bo nie, ale jak bedziesz musial to nie ma problemu
@Zawod_Syn: ja mam na pc wlasnie 17 i na telewizorze z androidtv nie zauwazylem roznicy. Ludzie za duzo na tych forach sie sposzczaja na temat tak prostej aplikacji jaka jest kodi wlaczasz link otwiera sie i ogladasz i czy na nvidia shield czy na kompie czy moim mxq 4.2 za 20funtow roznica jest 2-5 sekund wiec nie widze problemu
@stapi12: U mnie na OSMC też jest 17 i działa wszystko dobrze.
Dodatki też poszły od kopa.
Równocześnie na drugiej karcie pamięci mam LibreElec i tam już zastękało, że kilka dodatków jest niekompatybilnych.