Wpis z mikrobloga

@walzky: tyle dookoła mniej uczęszczanych i przyjemnych stoków, a ty się pchasz na Kotelnicę. W ramach karnetu TatrySki który obowiązuje na Kotelnicy masz możliwość korzystania z wyciągów w Jurgowie i Czarnej Górze (bardzo polecam), Kluszkowcach, Szczawnicy i na Słowacji w Bachledowej Dolinie (również polecam). Teraz jest szczyt sezonu, piękna pogoda to i na Kotelnicę biją tłumy.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@vargemp no kotelnica. Pod takim kątem fota zrobiona, spokojnie się zjeżdża, a kawałek dalej jest tak akurat, żeby na krawędziach bez zbędnego hamowania utrzymywać ~50km/h. Stok akurat jest spoko, ilość ludzi nie.
  • Odpowiedz
@walzky: wiem co mówię, całe życie mieszkam na Podhalu, w Białce pracuję prawie 3 lata właśnie w turystyce i wiem jak sytuacja wygląda. Wczoraj byłem na Bachledowej na nartach i tłumów nie było, przejeżdżałem przez Jurgów i sytuacja też nie była najgorsza.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Dokkblar do jurgowa właśnie będziemy jechać następnym razem, dziś jeszcze raz kotelnica, ale wieczorem nie ma kolejek więc fajnie. Co do czarnej góry jakoś nie przepadam - najpierw płaszczyzna, potem stromizna i potem znowu płaszczyzna. Do bachledowej nie da rady, moja dziewczyna nie podoła stokowi z drugiej strony góry, a na tą długą to się wjeżdża krzesełkiem ze 20 min :D
  • Odpowiedz
nic nie dam, dzwoń na polismajstrów


@walzky: kilkanaście km dalej jest Słowacja i np. Tatrzańska Łomnica, byłem kilka dni temu i prawie kolejek nie było, kilka razy stałem max 2 min, a tak to wjeżdżałem od razu. Wracając przez Białkę Tatrzańską stałem w korku, tyle tu ludzi...
  • Odpowiedz
@walzky: Kolejki to jedno, natomiast mnie najbardziej bola zalosnie krotkie i malo ciekawe trasy. Czekasz #!$%@? 10-15 minut tylko po to, zeby sobie zjechac po takim gownianym pagórku w maks 2-3 minuty xD

Tez #!$%@? polskie gory, a kotelnice w szcegolnosci. Ostatnim razem po prostu katowalem jeden dosc stromy i trudny stok, do ktorego nie bylo zadnych kolejek. wada - zjad trwal wlasnie 2 minuty., albo i mniej.
  • Odpowiedz
@walzky: no fajnie ale tag cebuladeals jest do informowania o okazjach a teraz to już usuń konto.

Ten tag jest do #!$%@? cebulakow co zwmawiaja po sto paczek za centa
  • Odpowiedz
@walzky: dlatego nie jeździ się w Polsce tylko w Alpach, narty w Polsce to tylko wieczorki na szybko albo w tygodniu wyjazd z pracy gdzie są małe kolejki, tak to trzeba omijać szerokim łukiem póki nie doprowadzą wszystkiego do ładu
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Coario
@grzybekwrc
Działa, bo polaczki wieczorami chleją, a dla większości rodziców jest za zimno dla ich dzieciaczków. W czepku chowani, a potem antybiotyki jak landrynki :v
  • Odpowiedz